Dziennikarka wystąpiła w najnowszym odcinku youtubowego show "Wywiady z dupy". Cykl jest polską odpowiedzią na cieszący się ogromną popularnością amerykańskie "Between two ferns", w którym komik Zach Galifianakis przeprowadza wywiady z takimi osobistościami, jak Barack Obama, Brad Pitt czy Bruce Willis. Gospodarz zadaje swoim gościom dziwne, często bardzo niestosowne, a wręcz obraźliwe pytania. Oni zaś, by wyjść z takiego spotkania zwycięsko, muszą wykazać się poczuciem humoru ale i ogromnym dystansem do siebie. W Stanach Zjednoczonych jest to coraz bardziej powszechna cecha celebrytów, w Polsce niestety wciąż jest rzadkością.

Reklama

W "Wywiadach z dupy", kręconych w obskurnej piwnicy, prowadzący obraża swoich gości, nawiązując do najczęstszych hejtów jakie wypisują na ich temat internauci. Odcinek z Karoliną Korwin Piotrowską jest szczególnie ostry, bowiem w trakcie pojawia się Łukasz Jakóbiak, który oblewa dziennikarkę wodą. Niestety nie wszyscy zrozumieli konwencję internetowego show, a Korwin Piotrowska została oskarżona o brak kultury i chamstwo.

My zastanawiamy się także, czy celebrytki ze ścianek, pokroju Kasi Zielińskiej czy Małgorzaty Rozenek miałyby odwagę wziąć udział w takiej produkcji. Tymczasem zobaczcie, jak poradziła sobie Karolina Korwin Piotrowska.