Anna Wyszkoni: Jestem głęboko wierząca, rozmawiam z Bogiem

| Aktualizacja:

Anna Wyszkoni dołączyła do grona gwiazd, które głośno mówią o swojej wierze. Piosenkarka wyznała, jak ważna jest dla niej religia i co jej zawdzięcza.

wróć do artykułu
  • ~Edward Sopot
    (2014-11-27 13:35)
    A fe ! ! ! p Wyszkoni
    Wiara i...seks
    To bardzo osobiste sprawy
    Obnoszenie się z tymi sprawami na zewnątrz to...demonstracja
    Niestety dyskwalifikacja moralna
  • ~aurelia
    (2014-11-13 09:21)
    ta rozmowa to chyba monolog
  • ~Radosław
    (2014-11-05 20:04)
    Masz rację Bogowie nam pomagają Tu na terenach Słowian jest ich wielu i co najważniejsze nigdy nie wiesz który akurat nam pomaga.
  • ~chce byc swietsza od papieza?
    (2014-11-05 18:02)
    ..."DZIAD przemowil do OBRAZU ...ALE OBRAZ ANI RAZU !!!" Czy na tej zasadzie polega ta rozmowa??? Ta rozmowa to monolog-bo chyba nie dialog???
  • ~JANINA
    (2014-11-05 13:15)
    PANI ANIU NIECH SIĘ PANI NIE PRZEJMUJE GŁUPIMI KOMENTARZAMI WIARA W BOGA DAJE SIŁĘ ,MOC ,NADZIEJĘ ,POMAGA ZROZUMIEĆ CIERPIENIE .ŻYCZĘ PANI DUŻO BŁOGOSŁAWIENSTWA BOŻEGO OPIEKI MATKI NAJŚWIĘTSZEJ I ANIOŁÓW.POZDRAWIAM
  • ~alt
    (2014-11-05 11:31)
    jestem znanym astronomiarzem i potfierdzam że bóg jest bo go widziałem
  • ~dziadekzpragi
    (2014-11-05 11:12)
    Ja potrafię mówić do Boga , ale rozmawiać z Bogiem nie umie . Podziwiam .
  • ~boże chroń przed wariatami
    (2014-11-05 10:47)
    kolejna nawiedzona ... ja też rozmawiam, ale z kosmitami z planety Solaris (tej którą opisał Stanisław Lem) ... ;]
  • ~Jola
    (2014-11-05 09:59)
    cudnie że rozmawia z Bogiem nie jest sama. Bożę dziękuje ci za to jola
  • ~nnn
    (2014-11-05 08:50)
    Rozmawiać z niebytem potrafią jedynie pacjenci Tworek
  • ~sami swoi
    (2014-11-04 23:00)
    Co mowil i nauczal Pan Jeszus,Syn Bozy?! Mowil m.i. o modlitwie;JAK I DO KOGO sie modlic,(Ojcze nasz) bowiem,prosze pani istnieje i taki upadly aniol-NIEPRZYJACIEL Boga Jahwe i czlowieczenstwa,tzw szatan,diabel,lucyfer,baal,horus itd. Mawial tez:"„Wchodźcie przez ciasną bramę;gdyż szeroka i przestronna jest droga prowadząca do zagłady i wielu jest tych, którzy nią wchodzą,natomiast ciasna jest brama i wąska droga prowadząca do życia i niewielu jest tych, którzy ją znajdują."
  • ~REALISTA
    (2014-11-04 22:28)
    Fanka Terlikowskiego,
  • ~igi
    (2014-11-04 22:23)
    Pani Aniu ani ślub ani Bóg w tańcu nie pomoże - Pani jest sztuczna jak Natasza Urbańska i Moro.
  • ~OJCIEC RYDZYK
    (2014-11-04 21:14)
    ALE O KTOREGO ANIOLA JEJ CHODZI BO SOM ROZNI ANIOLOWIE SOM SERAFINI , CHERUBINI JEST ANIOL GABRYJEL itd.
  • ~gość
    (2014-11-04 20:35)
    Po tym co mówi na 100 % miała robioną Lobotomię , która nic nie pomogła na schizofrenię bezobiawową.
  • ~Daniel
    (2014-11-04 20:33)
    Odbija tańcującej idiotce , która już pewnie ma się za większą gwiazdę niż Alicja Bachleda-Curuś. Ta idiotka nawet sama nie wie że w tym momencie obala Teorię Naukową o Pochodzeniu Gatunków a CHCE REKLAMOWAĆ nam popularny w XIX wieku przestażały KREACJONIZ ! Rozumie się że wzięła kasę za reklamę od jakiegoś kościoła albo kilku kościołów zarejestrowanych jeszcze w PRL co miały wpis numeryczny w MSW albo nie zdaje sobie nawet sprawę że jest poprostu coś z nią nie tak .Być może lekarz wykrył schizofrenię bezobiawą u pani Anny Wyszkoni i dokonał zbyt szybko zabiegu Lobotomi starą metodą.
  • ~rówiesniczka
    (2014-11-04 20:07)
    Agnieszka już tu nie mieszka...
  • ~Devil
    (2014-11-04 19:05)
    Rozmowa ??? Raczej monolog!!! Egzorcysty potrzeba!!!
  • ~tele-wic
    (2014-11-04 18:40)
    Słodki rodzynku - najwyższy czas zanim zaczniesz wypisywać swoje kretynizmy, abyś zapoznał się z treścią DRUGIEGO boskiego przykazania ( ja też w tym miejscu je złamałem), sprowokowany mieszaniem Istoty Boskiej do marketingu różnych idiotek.
    A ty Człowieku MYŚL. Pomyśl zanim zaczniesz się kompromitować swoją polityczną głupotą i jakimś pochodnym bełkotem. A najlepiej zamiast marnować czas przed monitorem, spakuj puste słoiki i pojedź je wypełnić w rodzinnej zagrodzie..
  • ~Adler
    (2014-11-04 18:28)
    Ja nie rozmawiam, ja słucham co On do mnie mówi! A jak się chciałem Objawionymi Prawdami podzielić z innymi, to mnie nawet zaprosili do całkiem przytulnego pensjonatu, w którym nic nie płacę za utrzymanie! Po prostu, chyba docenili Proroka! Jedno tylko mnie dziwi : czemu w tym pensjonacie nie ma klamek?