Edyta Górniak, swoimi spostrzeżeniami na temat Kory podzieliła się w programie "The Voice of Poland".

Reklama

Ja to powiem. Kora nie jest dobrą wokalistką. Nie powiedziałam nic szczególnego. Jest legendą i ma fantastyczne utwory, ale wokalistką dobrą nie jest.

Za te słowa, na głowę divy posypała się lawina krytyki. Internauci stwierdzili, że w przeciwieństwie do Górniak, Kora jest prawdziwą artystką i nie zasługuje na takie komentarze. W obronie wokalistki Maanam stanął także Wojciech Mann. Na antenie radiowej Trójki powiedział:

Ja tu nie jestem od komentowania głupot, ale teraz chyba mogę. Pani Górniak różne rzeczy mówi, teraz dotknęła Korę i muszę powiedzieć, że Kora, gdy śpiewa, rozumie, o czym śpiewa, a Edyta Górniak nie. I to jest zasadnicza różnica.

Górniak ze swojej wypowiedzi tłumaczyła się w "Pytaniu na śniadanie"

Chciałam powiedzieć, bo być może ktoś źle zrozumiał ostatnio moje słowa apropos wystąpienia pani Kory, która skrytykowała jednego ze wspaniałych naszych uczestników. Ja wystąpiłam w obronie naszej uczestniczki Sandry i nie porównałam siebie do Kory, lecz ją do Kory. Zawsze będziemy stawali w obronie naszych uczestników, proszę się na to przygotować - powiedziała diwa

Co sądzicie o całym konflikcie?