Roznerski wyrzucony z domu przez Martę Juras. Zamieszkał z Olgą Bołądź

| Aktualizacja:

Mikołaj Roznerski nie zdążył przyznać się matce swojego dziecka, Marcie Juras do romansu z koleżanką z planu. Młodego aktora wyręczyły tabloidy, które opublikowały zdjęcia z jego romantycznej kolacji z Olgą Bołądź.

wróć do artykułu
  • ~jorry123
    (2014-09-29 09:34)
    jak to u artystów łajdaczą się na prawo i lewo
  • ~IGA
    (2015-08-22 08:38)
    mój cały świat legł w gruzach myslalam ze marcin stracil kasie w wypadku a okazuje się że ma jeszcze więcej kobiet.
  • ~KLOAKA zlepiona b r u d e m ! !
    (2014-09-29 16:39)
    te 25-35 letnie współczesne SŁOIKI są przesiąknięte C Y N I Z M E M kosumpcjonizmem oraz PO-pularnym w tych kręgach niewłasciwie wykształconych w duzych miastach ale z małych wioch antCHRZEŚCIJAŃSTWEM i NEGACJĄ wartości humanistycznmych
    .
  • ~janinaH
    (2014-09-29 12:53)
    Co to za artyści , cudzołożą jak te osiołki w ZO. Napoleon i Maria Antonina .Ponoć człowiek ma rozum , w środ naszych artystów tego nie widać .
  • ~is
    (2016-03-27 17:37)
    bołądz ty ******
  • ~khgkg
    (2016-07-16 07:30)
    ten typ jest zwykłym piz dusiem nawet wygląda na takiego
  • ~ZbyszekD
    (2014-09-29 10:06)
    jorry1232014-09-29 09:34 artysta dla mnie to ten co coś tworzy, to są tylko wykonawcy. Owszem byli w historii i Polski i świata wybitni aktorzy np. u nas Holoubek, Świderski, Łapicki, Gajos i jeszcze sporo można by wymienić, ale zdecydowana większość to wykonawcy i przy współczesnej technice to nawet Mroczki mogą być aktorami. Morale oczywiście też na tym samy poziomie, czyli bardzo niziutko!!
  • ~hehe
    (2014-09-29 17:30)
    Bołądź, Juras, skąd się bierze take przezwiska?
  • ~mkk
    (2014-09-29 10:24)
    "Romans narodził się ponoć podczas tournee spektaklu po Londynie."
    A co to, szanowna Redakcjo, znaczy?
    Że jeździli sobie z jednej dzielnicy Londynu do drugiej?
    Z Victoria na Hampstead?
    I zurik?

    P.S> DObrze jest, jak się zostaje Zurnalista, nauczyć się znaczenia kilku obcych słów. Po pierwsze można zabłysnąc w równie prostackim towarzystwie strzelając obcym słowem, takim jak n.p. angina. A poza drugie: lepiej wiedzeić więcej niz mniej, droga Redakcjo..
  • ~ndkmn
    (2016-04-02 17:35)
    przystojny jest a takie szkarady sobie wybiera do łóżka, przecież mógłby mieć młodsze i przede wszystkim ładniejsze!
  • ~Ania
    (2016-09-15 14:30)
    No to ta olga okazała się ******* O Smoktunowicz też była koleżanką Rusin.... i męża jej zabrała... ahhh te koleżanki....