Młynarska w rozmowie z magazynem "Show", potwierdziła doniesienia tabloidów, mówiące o tym, że przeszła operację usunięcia pęcherzyka żółciowego:

Reklama

Dziś już czuję się dobrze. Wracam do domu i do zdrowia. Przeszłam operację wycięcia pęcherzyka żółciowego. Im większy ból, tym większy strach, więc postanowiłam przy tej okazji dokładnie wszystko zbadać. (...) Z dzisiejszej perspektywy nikomu nie polecam bagatelizowania bólów brzucha. Ja odkładałam wizytę u lekarza, co obróciło się przeciw mnie. Już we wrześniu zasłabłam na planie.

Dziennikarka wykorzystała także okazję, by podziękować Maciejowi Kurzajewskiemu za to, iż zastąpił ją w roli gospodarza programu "Świat się kręci":

Nikt nie jest maszyną, każdy potrzebuje przecież czasu na odpoczynek, na wyciszenie, na refleksję, po prostu na życie. Jestem wdzięczna Maciejowi za pomoc. Odłożył wszystkie swoje rzeczy zawodowe, by mnie zastąpić.

W trakcie pobytu w szpitalu, mogła liczyć na wsparcie swojego męża, Przemysława Schmidta. O tym, jak troskliwą opieką otoczył on swoją żonę, opowiedziała "Show" Hanna Bakuła, przyjaciółka Agaty MłyMłynarskanarskiej:

Przemysław prawie zamieszkał w szpitalu, codziennie spędzał tam wiele godzin. Cieszę się, że Agata wreszcie trafiła na odpowiedniego człowieka. To jeden z najlepszych mężów, jakich ja w ogóle widziałam w całym swoim życiu