Ewa Chodakowska na co dzień przyzwyczajona jest do bezwarunkowej miłości i uwielbienia swoich fanek, które nieustannie zasypują ją komplementami. Niestety ostatnio, w tę beczkę miodu, internauci wlali dość sporą łyżkę dziegciu.

Reklama

Chodakowska na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z wakacji, w skąpym bikini. Okazało się jednak, że jej umięśniona sylwetka, nie wszystkim przypadła do gustu. Wiele osób komentowało, że Ewie brakuje kobiecości, a jeden z internautów napisał, iż trenerka zaczyna przypominać "umięśnionego, przesyconego testosteronem, żylastego babochłopa".

Facebook

Ewa, negatywne komentarze skwitowała w ten sposób:

Dzisiaj byla plazowka troche slonca i jego efekty na sobie mam stroj kapielowy, a nie bielizne, zeby bylo jasne. Co do mojej budowy.. hmm.. czuje sie wyśmienicie w swoim ciele.. mąż zachwycony czego chciec wiecej ? Me gusta. To zdjecie nie jest wyznacznikiem do ktorego nalezy dążyć, ale efektem mojej pracy, ktora wyjatkowo kocham. Dobranoc Wam.. a sama z mezem uciekam celebrowac wieczor.. w koncu to nasz randkowy piatek [pisownia oryglna]

Jak Wam się podoba sylwetka Ewy Chodakowskiej?