Szefowie nie pozwolili Szostak na rozbieraną sesję. Dlaczego?

| Aktualizacja:

Kobiece krągłości Karoliny Szostak działają na męską wyobraźnię. Niestety, panowie nie mają co liczyć na to, że seksowna dziennikarka zaprezentuje je w pełnej krasie. Na rozbieraną sesję nie pozwalają jej ponoć szefowie .

wróć do artykułu
  • ~obsesyjny
    (2014-01-24 09:25)
    kolenda-zalewska - ona na pewno uzyska zgode na sesyjke.
  • ~81 kg
    (2014-01-24 10:32)
    Czy można mieć przyjemność w oglądaniu nagromadzonej w nadmiarze tkanki tłuszczowej ? Przecież to jest najzwyczajniej na świecie GRUBA BABA !
  • ~batory
    (2014-01-24 10:51)
    A może by tak zajrzeć p. Szostak do głowy. Nie ma do czego?
  • ~xKATDENNINGSFANx
    (2014-01-24 10:55)
    Piękna i mądra dziewczyna, tylko dla niej oglądam wiadomości sportowe :>
  • ~t.runo
    (2014-01-24 11:01)
    Może by tak sesja Anki Grodzkiej?. To by dopiero były JAJA
  • ~Kuba 69'
    (2014-01-24 11:37)
    Ma wdzięczne, typowo kobiece, ramiona także.
  • ~Kufel
    (2014-01-24 12:58)
    Czekamy na sesję super laski TVNu - Olejnik.
  • ~odpowiedź dla t.runo 2014-01-24 11:01
    (2014-01-24 13:32)
    "Może by tak sesja Anki Grodzkiej?. To by dopiero były JAJA"
    o to chodzi , że byłoby bez jaj :))
  • ~vp
    (2014-01-24 13:37)
    Szkoda !
  • ~alk
    (2014-01-24 13:45)
    no zgroza!!!
    niektorym kobitom szajba zaczyna odbijac.
    niech sie zdecyduje, czy chce byc dzieniikarka czy swiecic gola d*pa
  • ~yorkyork
    (2014-01-24 14:34)
    Pani Karolina super laska...:)
    ale sesja Ani Grodzkiej to sukces murowany, kolejki przed kioskami..:)))
  • ~mmk
    (2014-01-24 15:07)
    Ma swietnego fryzjera. Ciekawe kto ja czesze?
  • ~che
    (2014-01-24 15:51)
    Jak Ona mi pobudza wyobraźnie to więcej nie napisze lecę za moją starą.
  • ~Krystyna
    (2014-01-25 12:35)
    Proponuję spektakl gołych piersi. Rozpocznijcie go od redaktorek naczelnych tych "poczytnych" brukowców. Nie kończcie na piersiach, pokażcie ich biodra, pośladki, łydki a nawet klisze z prześwietlenia płuc. Taplajcie się w tym bagnie ale sami. Ja i moi znajomi nie sięgają po ten temat. U mnie nie znajdziecie nabywcy tych "sensacji". Wierzę, że wasze pisma padną, a wy pójdziecie do łopaty.
  • ~harald
    (2014-01-25 20:46)
    A co ona ma do pokazania... Zawsze ją pokazują od biustu w górę, bo reszta... Koszmar...
  • ~Ewa
    (2014-01-25 20:59)
    Wybierz się na http://www.treecards.pl/ i poznaj filozofię drzewa http://www.treecards.pl/treelosophy/using/ Nauka angielskiego wcale nie nie musi być skomplikowane. Zobacz jak znane gwiazdy nauczyły się tego języka w kilka tygodni!
  • ~pipek
    (2014-01-26 06:15)
    Ostatnio cycem zbiła kamerzystę
  • ~łysy2014
    (2014-01-26 13:55)
    czy będzie sesja lub nie, ja i tak będę w Polsacie oglądał wiadomości sportowe po "Wydarzeniach". Przecież wszyscy faceci wolą krągłości niż wieszaki. Karolina Szostak ma co pokazać, TO jest prawdziwa kobieta!
  • ~widz
    (2014-01-27 09:36)
    obrzezany szef polsatu na razie ma ją tylko dla siebie,
  • ~smakosz