Paul Walker zginął tydzień temu w tragicznym wypadku samochodowym do którego doszło w Los Angeles. Sportowe porsche, jakim jechał aktor wraz z przyjacielem, zjechało z drogi, uderzyło w drzewo, a następnie stanęło w płomieniach. Amerykańska policja podała właśnie informację, że choć dochodzenie wciąż trwa, najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Reklama

Ta wiadomość wzbudziła podejrzenia Edyty Górniak. Piosenkarka, która wcześniej opłakiwała aktora na Facebooku, tym razem podzieliła się z fanami swoimi wątpliwościami. Diva nie wierzy w wypadek i sugeruje, że za śmiercią aktora mogą stać osoby trzecie:

Przedwczesna i zaskakująca śmierć Paula Walkera nie daje mi spokoju.

Pozwalam sobie przekazać Wam swoje spostrzeżenia pod dyskusję i proszę o Waszą otwartość w Waszych przemyśleniach.

- CZY MOŻLIWE JEST ABY DOŚWIADCZONY KIEROWCA WJECHAŁ NA MAŁE POBOCZNE DRZEWO JADĄC SZEROKĄ ULICĄ BEZ ZAKRĘTU ?

- CZY MOŻLIWE JEST ABY SAMOCHÓD ZAPALIŁ SIĘ/ WYBUCHŁ NIE OD UPADKU ZE SKARPY, LECZ OD UDERZENIA W MAŁE DRZEWO, KTÓRE NAWET NIE ZOSTAJE ZNISZCZONE ?

- CZY NIE DACHOWAŁBY WCZEŚNIEJ ABY WYWOŁAĆ WSTRZĄS PRZED EWENTUALNYM WYBUCHEM ?

- DLACZEGO SAMOCHÓD ZACZĄŁ PALIĆ SIĘ NIE OD STRONY SILNIKA ??

- CZY TAK NOWOCZESNYM SKOMPUTERYZOWANYM AUTEM MOŻNA STEROWAĆ ZDALNIE ? ... MOŻNA PROGRAMOWAĆ PRZECIEŻ TEMPERATURĘ POWIETRZA NA RANO. MOŻNA NAMIERZAĆ AUTO PRZEZ GPS ? ... CZY WIĘC MOŻNA np. BLOKOWAĆ JEGO KIEROWNICĘ ?

- A MOŻE SAMOCHÓD WYBUCHŁ ZANIM ZJECHAŁ NA POBOCZE .. ? DLATEGO WŁAŚNIE ZJECHAŁ Z PROSTEJ ULICY NA POBOCZE. I DLATEGO NIE ZAPALIŁ SIĘ OD STRONY SILNIKA...

Myślę, że dzisiejsze informacje o oficjalnym powodzie śmierci Paula nie są prawdziwymi.

Podzielacie wątpliwości Edyty Górniak w kwestii przyczyn śmiertelnego wypadku Paula Walkera?