Urbański: Wydarzyło się dużo rzeczy, które zdemolowały moje życie

Hubert Urbański na łamach tygodnika "Newsweek" postanowił opowiedzieć o najtrudniejszym okresie swojego życia. W ciągu niedługiego czasu, prezenter stracił pracę w telewizji, pochował swojego ojca i rozwiódł się z drugą żoną.

wróć do artykułu
 • ~-
  (2013-11-04 21:51)
  Hubert teraz to naprawdę żyjesz , do tej pory byłeś tylko zniewieściałym dupkiem z TV .
 • ~aj waj patataj
  (2013-11-04 09:34)
  No cóż, żydzi zawsze mieli lep do interesowi. Dlatego właśnie Urbański zamiast iść do psychoanalityka i mu płacić, poszedł do Newsweek gdzie jemu zapłacili ;)
 • ~hynio
  (2013-11-04 09:09)
  Wydaje mi się, że takie wynurzenia i skargi, celebryci powinni pozostawić sobie i swoim znajomym. Nie dlatego, że im nie współczuję. Współczuję im i to bardzo. Śmierć w rodzinie, rozpad rodziny to same w sobie tragedie ale niestety w przypadku celebrytów takie zwierzenia zawsze, mimo całej tragedii, są podejrzane o to, że są świadomym budowaniem takiego lub innego wizerunku.
 • ~metronom
  (2013-11-04 17:07)
  Hubert, weź się w garść. Mnie też pomarli rodzice i zostanie to ze mną do końca życia. Losu nie zmienisz, tak to już jest poukładane. Trzeba żyć dalej. Zajmij się sobą, nikt Ci nie pomoże jak sam sobie nie pomożesz. Skoro żona zostawiła Cię samego w trudnej sytuacji, to pewno nie jest warta abyś za nią rozpaczał. Za ojca się pomódl, utrzymuj relacje z dziećmi, ogarnij się i idź do przodu. Cześć.
 • ~Balbina
  (2013-11-04 18:42)
  Chyba tym razem mu wierzę. Są sytuacje które człowieka przerastają...jakieś spiętrzenia katastrof ...jakieś krzywdy od losu i bliskich. W przypadku osób znanych te wydarzenia są na ogół komentowane nieżyczliwie...tak więc poczucie niesprawiedliwości losu jest zwielokrotnione. a każdy ma przecież prawo dbać o swe dobre imię. Jeśli dla Huberta Urbańskiego, który zawsze był przecież porządnym gościem ważne jest , żeby powiedzieć , jak było...to ja go rozumiem i popieram. Zwłaszcza , że nie mam najlepszego zdania o kobietach...a szczególnie o żonach znanych mężczyzn. Może dlatego, że sama jestem kobietą.
 • ~janinaH
  (2013-11-06 11:41)
  Czy to powód do rozwodu , rodzice zawsze odchodzą .
  To głupia ambicja rozwala rodzinę nasze ego , fałszywy doradca .
  Jaką bronią wojujesz od takiej polegniesz ,pomyśl o pierwszym związku kto zadał komu ból .
 • ~arti
  (2013-11-05 06:49)
  Współczuję szczerze, tak złośliwy rak w rodzinie, w genach nie wróży nic dobrego na przyszłość.

Może zainteresować Cię też: