Różczka to aktorka, która kiedy tylko może, stroni od celebryckiego lansu na salonach. Gwiazda strzeże także swego życia prywatnego i nie udziela intymnych wywiadów kolorowej prasie.

Reklama

>>> Górniak obrażona na dziennikarza: To nasza ostatnia rozmowa. Nie obrażaj ludzi

Dlaczego więc podjęła decyzję o wystąpieniu w talk show Piotra Najsztuba "Najsztub słucha"? Przecież wystarczy obejrzeć jeden odcinek tego programu, by zorientować się, że dziennikarz zadaje swoim rozmówczyniom bardzo intymne pytania. Tymczasem, jak twierdzi tygodnik "Na Żywo", Różczka pojawiła się w studio nagraniowym, lecz zalewie po dwóch pytaniach, poczuła się obrażona i ostentacyjnie opuściła pomieszczenie:

Już pierwsze pytanie, dotyczące rozwodu nieprzyjemnie ją zaskoczyło. Rozstanie, do którego doszło po 6 latach małżeństwa, kosztowało aktorkę wiele nerwów, dlatego nie zamierzała dokonywać na oczach dziennikarza i widzów kolejnej publicznej spowiedzi. Po kolejnym pytaniu: "Czy jest pani wegetarianką?" wzburzona ostentacyjnie opuściła pomieszczenie zostawiając zaskoczonego Najsztuba. - relacjonuje "Na Żywo".

Co sądzicie o takich zachowaniach gwiazd?