Ewa Kasprzyk straci pracę przez swój seksapil? "Stała się wulgarna"
|
Aktualizacja:
Ewa Kasprzyk mimo upływających lat, wciąż kipi seksapilem. Jednak ostatnie śmiałe wyznania gwiazdy dotyczące jej życia erotycznego oraz odważna sesja zdjęciowa eksponująca jej wdzięki, zdaniem dyrektora teatru, nie przystoją artystce.
Jak kobieta po 50'' to ma brać różaniec i się modlić ,w jakich wy czasach żyjecie !
Fajna kobieta ,znająca swoją wartość ,mająca to coś co nawet 40-stką brakuje
Najpierw erotomankę się podpuszcza ... a potem wyśmiewa i pokazuje ostatnie miejsce w szeregu przechodzonych futerałów co nie szanowały samych siebie. Taka mała ziemska sprawiedliwość za wykreowane zło. Ech życie... cóż jesteś warte wobec tego co zostaje po nas z nas.
To co ma się położyć, leżeć i czekać na śmierć. Kobieta na menopauzę reaguje różnie. Niektóre kolekcjonują facetów(zostawiaja męża), a inne wręcz przeciwnie-uwalniają się od sexu) i wtedy mężowie odchodzą). Kasprzykowa to ten 2 przypadek i nie rozumiem Nejmana w tych czasach tyle pruderii. Niech wykorzystuje facetów DO TERAZ TO ONI WYKORZYSTYWALI KOBIETY Brawo !! Ewa Kasprzyk.
Co hormony z umysłem potrafią zrobić.
Fajna kobieta ,znająca swoją wartość ,mająca to coś co nawet 40-stką brakuje
Pewnie dyrektor zazdrości.