Kiedy Maja i Grzegorz pojawili się na przesłuchaniach do ostatniej edycji show "X Factor", nie tylko widzoiwe, ale także jurorzy zachwycili się ich historią. Młode małżeństwo wychowujące uroczych bliźniaków, urzekło nawet Kubę Wojewódzkiego, który zazdrościł im, iż w młodym wieku mają tak poukładane życie.

Reklama

Niestety już podczas ostatnich odcinków na żywo, w mediach zaczęły pojawiać się przypuszczenia, iż między małżonkami źle się dzieje. Faktycznie, Maja i Grzegorz nie okazywali sobie zbyt wiele czułości przed kamerami, a pikanterii sprawie dodawał fakt, iż będąc w dwóch różnych drużynach, rywalizowali między sobą o zwycięstwo.

Ostatecznie żadne z nich nie wygrało programu, co jednak nie pozwoliło na uratowanie tego związku. Maja właśnie ogłosiła w wywiadzie dla eska.pl, iż zmienia pseudonim ponieważ nie chce być dłużej kojarzona z mężem:

Profil zlikwidowano z tydzień temu, próbowałam z managerem jakoś go odzyskać, ale to trwałoby miesiącami. Postanowiłam z managerem założyć nowego fanpage'a. Tym razem będzie można mnie znaleźć pod adresem Maya. Nie chcę być kojarzona z Grzegorzem Hyży, czy też z samym programem X Factor. Chciałabym być przede wszystkim utożsamiana z własną twórczością - wyznała.

Czy odcięcie się od męża, programu "X Factor" i zmiana pseudonimu pomogą Mai zrobić muzyczną karierę?