Prokop o swoim zwolnieniu z pracy: Smutna sprawa

Marcin Prokop niedawno stracił posadę redaktora naczelnego tygodnika "Przekrój". Czy przyjął tę sytuacją jako porażkę? Zobacz, jak skomentował utratę pracy i co powiedział o swoich najbliższych planach zawodowych.

wróć do artykułu
  • ~brr....
    (2013-09-14 15:59)
    TVN lubi takich lizusków
  • ~xxx
    (2013-09-14 16:47)
    czy to prawda że Prokop i Hołownia to kochankowie ?
  • ~hanka
    (2013-09-14 16:44)
    a to byl taki dobry tygodnik,..naturalnie mowie o czasach zamierzchlych nie o tym ...panu i pani Ziomekickiej
  • ~observ
    (2013-09-14 19:23)
    niestety na siłę wciskają go TVN Turbo a kompletnie się tam nie nadaje irytując tylko swoim nieudacznictwem. Ani to śmieszne ani ciekawe. W jakiejś upadającej gazecie przynajmniej go nie było widać.
  • ~mac
    (2013-09-14 19:31)
    Wydawało mu się, że jest majorem Sucharskim. Kiedyś najwięcej było Napoleonów i Cezarów.
  • ~JAGODA FLORIDA USA
    (2013-09-14 22:14)
    PANIE PROKOP AA TAK PAN WYCHWALAL PO. MAM NADZIEJE ZE TERAZ PO RAZEM Z PREMIEREM PANU POMOZE, NAWIASEM MOWIAC BARDZO LUBILAM PANA ALE TA MILOSC TROCHE MI PRZESZLA . MIMIO WSZYSTKO ZYCZE PANU DUZO SZCZESCIA
  • ~ewa koby
    (2013-09-14 23:06)
    najwieksza moja milosc ego tego swiata to gazeta przekroj innych gazet nie ma
  • ~myk
    (2013-09-15 00:10)
    Przecież czego się dotknie to porażka ...festyny na wsiach prowadzić i to wszystko
  • ~ZbyszekD
    (2013-09-15 09:12)
    To był najlepszy tygodnik w historii powojennej - najwyższa półka, ale jest też przykładem, że wszystko można zeszmacić. W dawnych czasach (PRL) to była obowiązkowa lektura. A jeżeli chodzi o tego pana to nigdy bym nie przypuszczał, że on nadaje się do czegoś innego niż do towarzystwa pani Wel...
  • ~miki
    (2013-09-15 12:54)
    Porównywanie się sprzedajnego dziennikarza z majorem Sucharskim to już nie przesada to głupota. O Prokopie świadczy towarzystwo w jakim się obraca: Hołownia, Wellman. Czy można mieć gorszych przyjaciół?
  • ~m
    (2013-09-15 13:40)
    konfident „Żyd Hening w siedzibie Gestapo w Warszawie kierował wyspecjalizowaną 70-osobową grupą wyspecjalizowaną w akcji przeciwko polskim organizacjom konspiracyjnym” (Archiwum KC PZPR-Akta Delegatury Rządu na Kraj;sygn.201/II-44-tom 2).
  • ~Mim
    (2013-10-05 10:26)
    Za Cara Mikolaja , bylo duzo ciekawiej , teraz wszystko idzie w jednym kierunku .