Doda musi zostać w szpitalu. Prosi fanów, by nie mieli wyrzutów sumienia

Podczas ostatniego koncertu Doda spadła ze sceny i na chwilę straciła przytomność. Jak informuje jej menadżer, po serii specjalistycznych badań, artystka musi jeszcze zostać w szpitalu.

wróć do artykułu
  • ~obserwator
    (2013-09-11 09:01)
    Nie robi tego dla żadnych fanów, tylko dla dobrej kasy!
    A fani? Po prostu zrobili jej psikusa i tyle. A tak w ogóle, to jak pare razy zleci na twarz, to może troche zmądrzeje, choć wątpię!!!
  • ~Gregory House
    (2013-09-11 08:42)
    silikony się odkleiły ?
  • ~Boo
    (2013-09-11 08:16)
    Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka.
  • ~syx
    (2013-09-11 03:56)
    ludzie so dziwni glupoty wypisujo kobieta ma problem dzyndzel se przyciela
  • ~emik
    (2013-09-11 02:38)
    Przed wystepem popalila ziol popijajac winem.
  • ~OZYMOWLS
    (2013-09-11 00:26)
    Przeczytałem , że DODA jest poważnie chora na kręgosłup i posiada I grupę inwalidzką. Czy to prawda ? Jeżeli tak to nie powinna absolutnie wychodzić na scenę. Po pierwsze jak można biegać ,skakać i zarabiać mając pierwszą grupę inwalidzką
  • ~śmierć
    (2013-09-10 23:42)
    a może by ją zawieźć do kostnicy ! To było by dla niej najlepsze miejsce.
  • ~adas
    (2013-09-10 22:30)
    Módlcie się za nią ,aby się nawróciła i odnalazła kochajacego Boga.
  • ~niezniszczalna
    (2013-09-10 21:49)
    Doda-Elektroda (napis na krzesle elektrycznym). Dowod ze istnieje Bog komu sie ona smieje i ze nie jest niezniszczalna
  • ~Marc
    (2013-09-10 21:39)
    Doda, nie mam zadnych wyrzutow sumienia. To jest nowy chwyt, aby prasa o tobie pisala, tylko sie przeliczylas z tym jak bardzo fanom na tobie zalezy, ha ha ha ...
  • ~na twardo
    (2013-09-10 20:19)
    Łapię, skacz, łapię, łapię - żartowałem
  • ~-
    (2013-09-10 20:10)
    Może czas na refleksję moja panno ,może trzeba przeprosić .
  • ~ewa koby
    (2013-09-10 19:37)
    doda odejmuje to tylko zaladunek ujemny gratuluje mnipulacji
  • ~olmaria7
    (2013-09-10 19:06)
    Doda nie jest żadną artystką ! Kto to pisze ? Jest najzwyklejszą piosenkarką, chociaż może nie tyle niezwykła, że "niezwyklr" zachowuje się na scenie i śpiewa "niezwykłe" piosenki. W treści raczej przeważnie obrzydliwe.
  • ~Ale-jaja
    (2013-09-10 18:50)
    My fani absolut nie mamy wyrzutów sumienia, to dlatego padłaś jak świnia.
  • ~The Evil One
    (2013-09-10 18:21)
    Bull shit rezydent tez powinien rzucic sie w tlum fanow z balkonu Palacu Prezydenckiego i nie zostac schwytanym !
  • ~The Evil One
    (2013-09-10 18:13)
    Gdyby sie benzyna oblala i podpalia to cala Polska by jej brawa bila !
  • ~gafa
    (2013-09-10 16:04)
    Bogu dzieki - NIECH TAM SIEDZI NA STALE!!
  • ~kentom34
    (2013-09-10 15:46)
    Niech jak najszybciej wraca do zdrowia i niech się pogodzi z Tym, z którym wojuje jak rozpieszczone dziecko
  • ~pzpr
    (2013-09-10 14:42)
    Rabczewska oświadczyła ,że ma I grupe inwalidzką.Prokurator powinien wszcząć postępowanie przeciwko orzecznikowi ZUS-u,który uznał ja całkowicie trwale niezdolną do pracy - pewnie za grube pieniądze.Taka osoba nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji a co dopiero pokazywać się publicznie ,śpiewać i tańczyć na obcasach 20 cm. Załosna porażka Polski i ZUS-u. Czy NIK się wypowie na temat orzecznika ZUS-u.

Może zainteresować Cię też: