Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
 • ~Zuzia K.
  (2013-08-26 11:33)
  No cóż. Jeśli weszło się po pas do szamba, to są dwie możliwości:
  1/ Wyrywać stamtąd, otrzepać się, umyć, wylać g... z butów i powiedzieć - jakoś z tego wyszedłem. Umyłem się, już nie śmierdzę.
  2/ Twierdzić, że dobrze się tu czuję, jestem dumny ze swojej postawy. Jest mi tu dobrze, sytuacja jest nieco skomplikowana, ale sam tego chciałem, bo nie idę na łatwiznę, ale lubię wyzwania losu. To mnie hartuje i wzmacnia. Całą moją rodzinę. Bierzcie ze mnie przykład. Dopóki tkwię w szambie mam intratne kontrakty za bajońskie sumy.
  No cóż - każdy w życiu dokonuje jakiegoś wyboru ... .
 • ~Darek
  (2013-08-26 10:32)
  Czy Ojciec nie powinien synowi wygarbować skóry za że przepisał Polakom największe okrucieństwo jakie można sobie wyobrazić przywiązanie dzieci do tarcz pod Cedynią , mordowanie Żydów w czasie wojny, torturowanie Polaków ich ratujących w czasach współczesnych. Czyli przepisał czyny Niemców . Żydów ( zrzucali Palestyńczyków z helikoptera) Polakom. Działanie antypolskie, przynoszące Narodowi Polskiemu niemierzalne straty. nic dziwnego że piszą o " polskich obozach"

Może zainteresować Cię też: