Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~obiektywny
    (2013-08-26 12:20)
    Panie Sztur, zawsze kij ma dwa końce. Skoro spija się śmietankę popularności to od czasu do czasu trzeba połknąć gorzką pigułkę prawdy.
    A prawda jest taka o pańskim synu. To, że grał w antypolskim paszkwilu to wynika z jego zawodu. Zaangażowali go to wykonał to zadanie aktorskie i nikt nie powinien mieć pretensji.
    To, że żonie zrobił ktoś dziecko to już pewna rysa na jego honorze. No też można by wybaczyć, tym bardziej, że małżeństwa aktorskie mają charakter sezonowy.
    Niewybaczalne jest to, że wykreował się na autorytet moralny. Z udziału w tym paszkwilu zrobił swoje przesłanie, zaczął pouczać i pluć na Polaków za ich antysemityzm, ksenofobie i kilka jeszcze innych grzechów. Skompromitował się przy tym całkowitą ignorancją na temat historii Polski. Dlatego w moich oczach stracił wszystko. Stał się aktorzyną, że nie powiem, kabotynem.
    Pana zaś cenię, tylko proszę nie wchodzić na ścieżki autorytetu moralnego i wieszcza narodowego. Lepiej wychodzi Panu granie w filmach.
  • ~Osiołowski
    (2013-08-26 12:22)
    Sthury to taki zastępczy temat salonów PO. Za głupotę sie płaci panowie Stuhr
  • ~Kaziuk
    (2013-08-26 12:29)
    Starego Stuhra poważałem. Ojciec w raz z synem nie wytrzmali, że się tak wyrażę "fikcyjnej rzeczywistości", która już przemija /Polakom otwierają się oczy i nie chcą aby nimi pomiatano/. Sprzedali się za pieniądze, tj. za dobrze płatne wystęy. Tego typu postawę można okreslić kolaboracją. Młody Stuhr zmarnował talent i nad tym Ojciec powinen ubolewać. A tak dobrze szło.
  • ~ola
    (2013-08-26 12:33)
    Panie Stuhr,miałam dla Pana szacunek za osiągnięcia zawodowe,ale to co przeczytałam całkowicie dyskredytuje Pana w moich oczach.Aktor to taki sam zawód jak każdy inny,aPan taki sam człowiek jak każdy inny.I co,mam Panu współczuć ze policja nie zatrzymuje ruchu jak Pan czy Pana syn będzięcie przechodzili przez ulice.Godne pożałowania.Mam tylko nadzieję ,że jest trochę ludzi normalnych w tym kraju i takich ludzi będą bojkotować.Ale dobrze że Pan odsłonił prawdziwe oblicze
  • ~za dlugi pejs
    (2013-08-26 12:54)
    hhehe dwoch zalosnych frustratow tutaj widzimy... a czosnek juz zarli ?
  • ~-
    (2013-08-26 13:59)
    Olewam takich "faciuf "
  • ~kajot551
    (2013-08-26 14:00)
    BOZIA I WSZY DAROWALY TEMU PARCHOWI ZYCIE TERAZ BEDZIE POUCZAL O MORALNOSCI ZGNILY SWIAT CELEBRYTOW POLAKOW UCZY TRADYCJI W/G TORY.
  • ~pyp
    (2013-08-26 14:21)
    Papież Wojtyła mu pomagał a on go ośmieszał we włoskim filmie - ot honorność
  • ~Johan
    (2013-08-26 14:42)
    Najpierw senior obnosił się ze swoją chorobą, a teraz synalek udaje męczennika. Czy o to chodzi, żeby klan Szturów znów był na topie?
    Żenujące Panie Jerzy, był Pan kiedyś wielkim artystą.
  • ~Iron Beret
    (2013-08-26 15:13)
    Mam propozycję dla starego Stuhra. Jako znany reżyser i aktor może napisać scenariusz i wyreżyserować dzieło filmowe piętnujące kolejny zestaw narodowych cech Polaków - zoologiczną podłość, ksenofobię, wszawy charakter i bezinteresowną nienawiść do młodych, pięknych i przezdolnych współobywateli. Żeby było mocniej i moralniej - mógłby zaprosić do współtworzenia scenariusza innego mentora - niejakiego Piesiewicza w spódniczce. Film uzupełniałby Pokłosie o wątek współczesny i stanowiłby ostateczne rozliczenie z tym nikczemnym narodem. Aplauz w GWnie - gwarantowany.
  • ~ZNIESMACZONY
    (2013-08-26 15:39)
    COS ZA DUZO TYCH SZCZUROW ,PRZEPRASZAM , STUHROW I ICH PROBLEMOW W MEDIACH !! TO SIE ROBI NUDNE I NIESMACZNE !!
  • ~Radek
    (2013-08-26 15:45)
    M.S. jest dobrym aktorem to trzeba przyznać ale podłym, cynicznym człowiekiem. A my mamy dobrych a nawet bardzo dobrych młodych aktorów np. kilkunastu grających w" Czasie Honoru". Niestety tych wspaniałych aktorów nikt. tak nie lansuje ja M.S. Podobnie jak jego przyjacielowi nijakiemu Wojewódzkiemu. Który jest wyjątkowym gadem, lansowanym przez ludzi pokroju GW. Jego poczucie zawsze są na poziomie krocza, niestety znajduje poklask wśród plebsu( (niektórzy , którzy mają większe mniemanie o sobie się obrażą ale tak jest).
  • ~x
    (2013-08-26 15:46)
    rodzina szczurow zeszla na psy... ojciec broni syna, to naturalne - ale sprawa jest przegrana...
  • ~Bożena
    (2013-08-26 17:01)
    Panie Stuhr a nie zauważył pan, ze synek jest niedouczony?
  • ~moniuś z peło
    (2013-08-26 17:06)
    nie cierpię rentierów PRL-u i ich przychówku...
  • ~PO - KŁOSIE UZBIERA SIĘ FLASZKA
    (2013-08-26 17:13)
    OBYWATEL PISZCZYK TEŻ ZACHOWYWAŁ SIĘ WZOROWO.
    JUŻ LEPIEJ KOŃCZ WAŚĆ, I WSTYDU OSZCZĘDŹ.
  • ~wk
    (2013-08-28 06:57)
    Król jest nagi, to powie każdy niepoprawny.
  • ~wk
    (2013-08-28 07:00)
    Są ludzie którzy grają siebie, dlatego tak przekonywująco wychodzą im role odrażających typków.
  • ~tom
    (2013-08-28 07:02)
    Milcząc można uchodzić za mądrego, gadanie obnaża głupotę.
  • ~Albercik
    (2014-01-03 11:25)
    "Jerzy Stuhr o filmie "Smoleńsk": Nie wystąpię w widowisku kłamliwym historycznie" .
    Pan Stuhr ogłasza swą decyzję bez znajomości scenariusza filmu, a jedynie wg trendowych przekazów dnia, co wypada, a co nie wypada dla aspirujących celebrytów.

Może zainteresować Cię też: