Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~marko
    (2013-08-26 08:34)
    JUREK ROZUMIEMY ŻE BRONISZ SWOJE GNIAZDO ALE CO PRAWDA TO PRAWDA
    SYNALEK SIĘ ZGNOIŁ I POWINIENEŚ Z NIM POGADAĆ JAK CHŁOP Z CHŁOPEM A NIE ŚLEPO GO BRONIĆ I SWÓJ AUTORYTET NADWYRĘŻAĆ MY NAPRAWDĘ JAKO CZŁOWIEKA I AKTORA BARDZO CIEBIE SZANUJEMY!!!
  • ~morran
    (2013-08-26 08:58)
    jak nie mozecie tego objac to sie zesrajcie !
  • ~Jędrek
    (2013-08-26 09:03)
    ...bo to polska właśnie...a polacy lubią zaglądać do cudzych garnków nie zważając na swoje zasrane gniazda...ciemnogród i nic poza tym
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 09:11)
    A wy wszyscy, którzy gnoicie Macieja jesteście z pewnością wzorem cnót. Ciekaw jestem ile trupów w szafie trzyma każdy z was ************** Żałosne z was gnojki i tyle.Potraficie tylko żerować na nieszczęściu i dramatach innych osób. Ale założę się o wszystko, że gdyby to wasze życie było tematem plotek to dopiero byłoby co czytać i komentować. Zacznijcie żyć swoim życiem a nie właźcie z butami w cudze. WON.
  • ~żyd
    (2013-08-26 09:30)
    Gosciu siedż cicho a nie lataj do mediow to dadzą ci spokój. Po co było judzić?
  • ~Ela
    (2013-08-26 09:34)
    Pan Stuhr musi mieszać bo jakże inaczej. Synek musi być na topie.
  • ~Ola
    (2013-08-26 09:35)
    A skąd ma pan te wzoru panie Jurku. Niemoralne prowadzenie się to jakiś dziwny wzór
  • ~mama
    (2013-08-26 09:44)
    Wzór nie jest zapewne polski.
  • ~opal234
    (2013-08-26 09:45)
    Bezsstresowo był pewnie wychowywany.
  • ~Piotr
    (2013-08-26 10:01)
    Do wściekłego.Nikt nie zagłąda nikomu do cudzego domu.Sthura dom jest otwarty ,podobnie jak jego głowa.To sthury usiłują nam wmówić ,że mamy bałagan w domu,róniez przy pomocy TVN. Fouckting
  • ~gosc
    (2013-08-26 10:11)
    odp dla wscieklego - za duzo ogladasz stefanka od motyli ta choroba jest zakazna
  • ~starczy
    (2013-08-26 10:21)
    skończcie już pisać o tych IDIOTACH !!!
  • ~sokole oko
    (2013-08-26 10:22)
    Mądry ojciec powinien powiedziedć synowi (z którego jest dumny): nie pokazuj całej d...py tylko pół. Jeżeli w wywiadach, na FB - gdziekolwiek - rozpowiadasz o sobie, rozkładasz ogon, wywalasz wszystko - nie dziw się, że przychodzi stamtąd atak. Cierp ciało - skoroś chciało
  • ~powalony bezczelnością
    (2013-08-26 10:25)
    No cóż. Pan Stuhr i jego dziecię było i za komuny i za unii przyzwyczajone do zbierania tylko śmietanki i do ich rozpieszczania. Gdy ludzie zaczęli dostrzegać, że król jest nagi to wtedy lament, wrzask i krytyka jacy ludzie są be. Panowie Stuhr i im podobni celebryci: więcej pokory bo jesteście osobami publicznymi i publika ma prawo nie tylko wychwalać ale i krytykować, nie tylko wznosić na pomniki ale i obalać. Gdybyście się zachowywali przyzwoicie to jestem pewien, że tak samo ludzie by was traktowali.
  • ~m
    (2013-08-26 10:25)
    zachowuje się wzorowo jak przykazuje talmud jezdzić na POLAKACH POLACY glosujcie i wybierajcie do parlamentu prawdziwych Polaków to skończy się to ***** glosujcie na p.Polaków z parti Narodowych i na część PIsu
  • ~Darek
    (2013-08-26 10:32)
    Czy Ojciec nie powinien synowi wygarbować skóry za że przepisał Polakom największe okrucieństwo jakie można sobie wyobrazić przywiązanie dzieci do tarcz pod Cedynią , mordowanie Żydów w czasie wojny, torturowanie Polaków ich ratujących w czasach współczesnych. Czyli przepisał czyny Niemców . Żydów ( zrzucali Palestyńczyków z helikoptera) Polakom. Działanie antypolskie, przynoszące Narodowi Polskiemu niemierzalne straty. nic dziwnego że piszą o " polskich obozach"
  • ~po klusiu
    (2013-08-26 11:02)
    poje any de lek z pissiorkiem za malym doswiadczonym celebrytkom takiego typa nikt nie zatrudni utylizacji ODPADOW ORGANICZNYCH no chyba w strefie GAZY
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 11:33)
    Zgroza. Po niektórych wypowiedziach stwierdzam,że wy naprawdę wierzycie w to, że nas Polaków tylko gnojono, grabiono i mordowano. My nigdy nic złego nikomu nie zrobiliśmy i jesteśmy jedynie ofiarami. Przeraża mnie wasz poziom wiedzy i wybiórcze podejście do niewygodnych faktów historycznych.Flekujcie dalej , w-PIS-du z wami. Mam już dość użerania się z takimi idiotami. Nawet gdybyście zbrodnie, których też się niestety dopuszczaliśmy mieli zarejestrowane filmowo to i tak powiedzielibyście,że to fotomontaż.Żal mi was naprawdę. Flekujcie sobie na zdrowie.
  • ~Zuzia K.
    (2013-08-26 11:33)
    No cóż. Jeśli weszło się po pas do szamba, to są dwie możliwości:
    1/ Wyrywać stamtąd, otrzepać się, umyć, wylać g... z butów i powiedzieć - jakoś z tego wyszedłem. Umyłem się, już nie śmierdzę.
    2/ Twierdzić, że dobrze się tu czuję, jestem dumny ze swojej postawy. Jest mi tu dobrze, sytuacja jest nieco skomplikowana, ale sam tego chciałem, bo nie idę na łatwiznę, ale lubię wyzwania losu. To mnie hartuje i wzmacnia. Całą moją rodzinę. Bierzcie ze mnie przykład. Dopóki tkwię w szambie mam intratne kontrakty za bajońskie sumy.
    No cóż - każdy w życiu dokonuje jakiegoś wyboru ... .
  • ~z opóźnieniem
    (2013-08-26 11:38)
    Nie tylko śpiewanie! Gwiazdy piszą bajki

Może zainteresować Cię też: