Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~WWW
    (2014-01-03 21:41)
    cała rodzina pokłosia , ,, RESORTOWE DZIECI ,, a raczej resortowe kanalie , zakazane mordy powinni się znaleźć na okładce w śród swoich kolegów ,,RESORTOWYCH DZIECI ,, wśród lisów żakowskich urbanów i innych kanalii tego państwa
  • ~Zbig
    (2014-01-03 14:39)
    A jak pan nam spojrzy w oczy za jakiś czas? Przecierz mogło pana już nie być, udało się pokonać chorobę, czy po to aby siać nienawiść?
  • ~Albercik
    (2014-01-03 11:25)
    "Jerzy Stuhr o filmie "Smoleńsk": Nie wystąpię w widowisku kłamliwym historycznie" .
    Pan Stuhr ogłasza swą decyzję bez znajomości scenariusza filmu, a jedynie wg trendowych przekazów dnia, co wypada, a co nie wypada dla aspirujących celebrytów.
  • ~tom
    (2013-08-28 07:02)
    Milcząc można uchodzić za mądrego, gadanie obnaża głupotę.
  • ~wk
    (2013-08-28 07:00)
    Są ludzie którzy grają siebie, dlatego tak przekonywująco wychodzą im role odrażających typków.
  • ~wk
    (2013-08-28 06:57)
    Król jest nagi, to powie każdy niepoprawny.
  • ~PO - KŁOSIE UZBIERA SIĘ FLASZKA
    (2013-08-26 17:13)
    OBYWATEL PISZCZYK TEŻ ZACHOWYWAŁ SIĘ WZOROWO.
    JUŻ LEPIEJ KOŃCZ WAŚĆ, I WSTYDU OSZCZĘDŹ.
  • ~moniuś z peło
    (2013-08-26 17:06)
    nie cierpię rentierów PRL-u i ich przychówku...
  • ~Bożena
    (2013-08-26 17:01)
    Panie Stuhr a nie zauważył pan, ze synek jest niedouczony?
  • ~x
    (2013-08-26 15:46)
    rodzina szczurow zeszla na psy... ojciec broni syna, to naturalne - ale sprawa jest przegrana...
  • ~Radek
    (2013-08-26 15:45)
    M.S. jest dobrym aktorem to trzeba przyznać ale podłym, cynicznym człowiekiem. A my mamy dobrych a nawet bardzo dobrych młodych aktorów np. kilkunastu grających w" Czasie Honoru". Niestety tych wspaniałych aktorów nikt. tak nie lansuje ja M.S. Podobnie jak jego przyjacielowi nijakiemu Wojewódzkiemu. Który jest wyjątkowym gadem, lansowanym przez ludzi pokroju GW. Jego poczucie zawsze są na poziomie krocza, niestety znajduje poklask wśród plebsu( (niektórzy , którzy mają większe mniemanie o sobie się obrażą ale tak jest).
  • ~ZNIESMACZONY
    (2013-08-26 15:39)
    COS ZA DUZO TYCH SZCZUROW ,PRZEPRASZAM , STUHROW I ICH PROBLEMOW W MEDIACH !! TO SIE ROBI NUDNE I NIESMACZNE !!
  • ~Iron Beret
    (2013-08-26 15:13)
    Mam propozycję dla starego Stuhra. Jako znany reżyser i aktor może napisać scenariusz i wyreżyserować dzieło filmowe piętnujące kolejny zestaw narodowych cech Polaków - zoologiczną podłość, ksenofobię, wszawy charakter i bezinteresowną nienawiść do młodych, pięknych i przezdolnych współobywateli. Żeby było mocniej i moralniej - mógłby zaprosić do współtworzenia scenariusza innego mentora - niejakiego Piesiewicza w spódniczce. Film uzupełniałby Pokłosie o wątek współczesny i stanowiłby ostateczne rozliczenie z tym nikczemnym narodem. Aplauz w GWnie - gwarantowany.
  • ~Johan
    (2013-08-26 14:42)
    Najpierw senior obnosił się ze swoją chorobą, a teraz synalek udaje męczennika. Czy o to chodzi, żeby klan Szturów znów był na topie?
    Żenujące Panie Jerzy, był Pan kiedyś wielkim artystą.
  • ~pyp
    (2013-08-26 14:21)
    Papież Wojtyła mu pomagał a on go ośmieszał we włoskim filmie - ot honorność
  • ~kajot551
    (2013-08-26 14:00)
    BOZIA I WSZY DAROWALY TEMU PARCHOWI ZYCIE TERAZ BEDZIE POUCZAL O MORALNOSCI ZGNILY SWIAT CELEBRYTOW POLAKOW UCZY TRADYCJI W/G TORY.
  • ~-
    (2013-08-26 13:59)
    Olewam takich "faciuf "
  • ~za dlugi pejs
    (2013-08-26 12:54)
    hhehe dwoch zalosnych frustratow tutaj widzimy... a czosnek juz zarli ?
  • ~ola
    (2013-08-26 12:33)
    Panie Stuhr,miałam dla Pana szacunek za osiągnięcia zawodowe,ale to co przeczytałam całkowicie dyskredytuje Pana w moich oczach.Aktor to taki sam zawód jak każdy inny,aPan taki sam człowiek jak każdy inny.I co,mam Panu współczuć ze policja nie zatrzymuje ruchu jak Pan czy Pana syn będzięcie przechodzili przez ulice.Godne pożałowania.Mam tylko nadzieję ,że jest trochę ludzi normalnych w tym kraju i takich ludzi będą bojkotować.Ale dobrze że Pan odsłonił prawdziwe oblicze
  • ~Kaziuk
    (2013-08-26 12:29)
    Starego Stuhra poważałem. Ojciec w raz z synem nie wytrzmali, że się tak wyrażę "fikcyjnej rzeczywistości", która już przemija /Polakom otwierają się oczy i nie chcą aby nimi pomiatano/. Sprzedali się za pieniądze, tj. za dobrze płatne wystęy. Tego typu postawę można okreslić kolaboracją. Młody Stuhr zmarnował talent i nad tym Ojciec powinen ubolewać. A tak dobrze szło.

Może zainteresować Cię też: