Górniak rozstała się z partnerem? Diva wyjaśnia

Jak głoszą ostatnie plotki, Edyta Górniak i jej partner Piotr Schramm nie są już parą. Czy diva faktycznie zakończyła swój ostatni związek? Odpowiedzi na to pytanie piosenkarka udzieliła na portalu społecznościowym.

wróć do artykułu
  • ~bono
    (2013-08-12 13:22)
    Skonczcie z artykulami na temat tej starego antytalencia.
    Dosyc kompromitacji jak po mistrzostwach swiata.
    Z powodu jej hymnu nasza reprezentacja musiala bardzo szybko pakowac manele.
    No wiec?
  • ~ada
    (2013-08-12 12:18)
    Ona tęskni za cygańskim Taborem. Z rdzennym cyganem to żyłaby dłuzej.
  • ~antyfan
    (2013-08-12 13:27)
    te wszystkie "wielkie" miłości górniak kończyły się totalnym rynsztokiem. Pranie brudów i obrzucanie błotem byłych kochanków w tym i byłego męża, to jej specjalność
  • ~cyganicha
    (2013-08-12 14:07)
    NIEUK<NIEUK<NIEUK i miernota ,dziwadło .pusta ,rozbestwiona baba. Na jakie tematy ten prawnik rozmawia z tym .Szkoda tylko syna jakie ma wzorce od tej matki.
  • ~Leon
    (2013-08-12 10:00)
    ******* Edypa divą! Ha, ha , ha ,ha...
  • ~marko
    (2013-08-12 09:13)
    KTO Z TAKĄ BABĄ WYTRZYMA !!!
  • ~juhas
    (2013-08-12 12:27)
    A co mnie obchodzi Bachleda-Curuś albo Górniak??? z kim jadą na wakacje albo co jedzą??? to jakaś paranoja tych kiepskich dziennikarzy, ludzie piszcie o czymś ważnym co nas wszystkich dotyczy !!! a nie o pierdołach.
  • ~czyżby diva Edzia podpisała się tutaj ela
    (2013-08-13 18:36)
    i wy wszyscy od pozytywnych wpisów też pocałujta Edzię w d..ę
  • ~Brawo!
    (2013-08-12 13:19)
    Tak trzymać Edytko!!! Tworzycie wspaniałą parę i Rodzinę i bardzo Was lubię. Świetnie Pani to ujęła: MARNOŚĆ LUDZKA - dokładnie tak. Wszystkiego dobrego!
  • ~czyżby diva Edzia podpisała się tutaj ę
    (2013-08-13 18:30)
    i wy wszyscy od pozytywnych wpisów też pocałujta Edzię w
  • ~ela
    (2013-08-12 14:26)
    Wszyscy od negatywnych wpisów pocałujcie Ją w d...ę. Pani Edyta może robić co chce i z kim chce to jej życie. Wy paskudni zazdrośnicy. Ona jest wspaniałą osobą o cudownym głosie i nic ta wasza krytyka nie zmieni.

Może zainteresować Cię też: