Linda przespał się z żoną przyjaciela w jego domu

Bogusław Linda, w czasach swojej młodości znany był ze słabości do pięknych kobiet. Okazuje się, że przez tę namiętność, aktor stracił jednego ze swoich przyjaciół bowiem przespał się z jego żoną, pod ich wspólnym dachem.

wróć do artykułu
  • ~krasnal
    (2013-07-27 17:07)
    Linda to wypromowany pupilek komuchow co on wie o zabijaniu i porządnym pier niu NIC
  • ~ewa koby
    (2013-07-27 18:01)
    linda moze sie przespal nie wazne z jaka zona to gabaryty za male
  • ~outlaw
    (2013-07-27 17:21)
    Nic dziwnego że się celebrytom znudzili osobnicy płci przeciwnej. Teraz szukają nowych wrażeń - nieletnich chłopców i dziewcząt. Tak się zaczyna pedofilstwo. Ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw ? Typowi celebryci i darmozjady, a może się okazać że i przestępcy seksualni ?
  • ~ferdeg
    (2013-07-28 13:29)
    Czego to jeszcze nie wymyślą, upadające pseudo gwiazdy i ich ofiary żeby tylko o nich pisano, do gwiazd im wszystkim b.b. daleko ale jaki kraj takie,, gwiazdy,,
  • ~co tam u olejnik
    (2013-07-28 08:11)
    to nic ja przelecialem przyjaciela w jego domu
  • ~tfuuuuuuuuu
    (2013-07-28 10:22)
    POKAZAC, ZE JEST SIE BYDLAKIEM..PANIE MEZU...ZALOSNE...ALE PRZYZNAWAC SIE DO TEGO, ZE NIE BYLO SIE FACAETEM I KOBIETA POTRZEBOWALA TAKOWEGO..TO JUZ ODWAGA...
  • ~rolnik
    (2013-07-28 13:06)
    takie osoby trzeba obnazyc aby przyszli mezowie tej osby mieli sie na bacznosci z kim sie zwiazali.Czy aktualny maz tej kobiety moze byc pewny ze go nie zdradzi ta kobieta.Nic nie pozstalo tylko wspolczuc temu mezowi.
  • ~satyr
    (2013-07-27 20:48)
    To nie "słabość", to "namiętność" (powiedział Rasputin do Carycy).
  • ~miku mkiku
    (2013-07-28 05:39)
    PRZYJACIEL PRZESPAŁ SIĘ Z ŻONĄ NIEPRZYJACIELA
  • ~degust
    (2013-07-28 14:10)
    Myślałem, że taki Linda ma więcej gustu...
  • ~komarzątko
    (2013-07-28 13:50)
    poprostu byl lato a owady jak to owady bzykają się
  • ~odwrotny
    (2013-07-28 09:34)
    Czym można zaszokować, jak się już nie ma czym? Nawet największe świństwo staje się fascynacją kultury i zachowań, ale na szczęście nie wszystkich i nie w kazdym środowisku. Mam nadzieję, że takie zachowania i obnażanie siebie nie stanie się środowiskowym "bon ton-em". Skończyli sie jako ...o! przepraszam, wkroczył bym nie na swoje podwórko.
  • ~r46
    (2013-07-28 10:00)
    Chyba już z 5-ty dzień ten temat.
    A co tam słychać na onkologii i w Centrum Zdrowia Dziecka ???
  • ~gwto
    (2013-07-26 22:16)
    To robactwo zrujnowało mu życie.
  • ~alleluja!
    (2013-07-28 00:45)
    Widać jej nie nie zaspokajał, zresztą dlazeko spali osobno?
  • ~InKa
    (2013-07-27 20:49)
    ..a dlaczego mąż nie spał z żoną?
    Śmierdzi mi ta opowiastka.
  • ~Jan z Kujaw
    (2013-07-28 15:12)
    Powiem nie o zdradzających takie tajemnice, ale o tych, którzy je publikują. Dla mnie to dziennikarskie śmieci!!!
  • ~OBSERWATOR
    (2013-07-27 18:13)
    Nie sądziłem, że Linda to taki ch... złamany.Jak mógł wykręcić taki numer w domu przyjaciela, ale i ta pani to tez niezła biurwa.
  • ~rozbawiony
    (2013-07-27 15:02)
    e tam. sąsiadka poszłą do wyra z sąsiadem . Wypili jak to bywa i normalka. Stara rura bo już prawie 60 a sąsiad powyżej 70.. przyszły wnuki a tu dziadek i śasiadka jak ich bozia stworzyła... a pijani na maxa.
  • ~celebryta wszystkich Vita
    (2013-07-28 14:43)
    lepiej napiszcie cos o wodziance, rutowicz lub o natalii ********

Może zainteresować Cię też: