Linda przespał się z żoną przyjaciela w jego domu

Bogusław Linda, w czasach swojej młodości znany był ze słabości do pięknych kobiet. Okazuje się, że przez tę namiętność, aktor stracił jednego ze swoich przyjaciół bowiem przespał się z jego żoną, pod ich wspólnym dachem.

wróć do artykułu
  • ~r46
    (2013-07-26 19:19)
    Okazuje się,że niektórzy panowie to gorsze plotuchy od starych dewot.Wyciągać takie sprawy po tylu latach.Wstydż się pan.
  • ~fryc
    (2013-07-26 19:23)
    to towarzystwo ******** ma juz we krwi .
  • ~belfer
    (2013-07-26 19:39)
    Ciekawe kto qrna i na jakiej podstawie wydał panu BL zgodę na posiadanie broni?
  • ~benek
    (2013-07-26 19:44)
    wprowadzic stan wojenny i po tabloidach przy okazji jaruzelski by sie troche wybielil
  • ~kaz
    (2013-07-26 19:45)
    Je.. bać komuś żonę w jego domu - to trzeba być wyjątkową mendą.
  • ~od ucha do ducha
    (2013-07-26 20:56)
    dobrze, że nie skończył jak Andrzej Zaucha...
  • ~Tadeusz Boy-Żeleński
    (2013-07-26 21:33)
    W tym największy jest ambaras żeby dwoje chciało naraz.
  • ~po co taka osoba wychodzi za maz
    (2013-07-26 22:04)
    co mozna powiedziec o tej zonie toz to ku...a po co taka osoba wychodzi zamaz bylaby wolna pie..szyla by sie z kim by chciala
  • ~dżimi
    (2013-07-26 22:08)
    Każdy, kto oglądał Psy zdaje sobie sprawę, jak zabawny jest kontekst faktu opisanego powyżej. A dlaczego? "W imię zasad sk****synu" :)
  • ~gwto
    (2013-07-26 22:16)
    To robactwo zrujnowało mu życie.
  • ~greta
    (2013-07-27 00:20)
    Publiczne pranie brudow i nic wiecej!
  • ~O tym Panu plotek podaje inną historię...
    (2013-07-27 01:09)
    "W 2006 roku Ilona Łepkowska zakochała się. I odbiła męża aktorce Ewie Wencel, która grała wtedy w serialu >>M jak Miłość<< (Łepkowska tworzyła scenariusz tasiemca!). Mąż Wencel również zaczął pisywać scenariusze, które bardzo przypadły do gustu Łepkowskiej. Jak widać, spodobało jej się nie tylko to, co pisał. Narodził się między nimi romans. A aktorka zrezygnowała z serialu i wniosła o rozwód"
  • ~Nico
    (2013-07-27 01:23)
    Taką raszplę ruszył?
  • ~Taka sobie mądrala
    (2013-07-27 06:59)
    Jeżeli ten tekst jest autoryzowany, to Pan Erwin Wencel zachował się jak świna. I tyle w temacie.
  • ~ergy
    (2013-07-27 07:19)
    Małgosia kontra Małgosia
  • ~Wencel zainspirował Krawczyka
    (2013-07-27 07:55)
    "Mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski,
    Mój przyjacielu, wiesz, że byłeś mi, jak brat?
    Dałem ci wiarę, dałem ci spokój,
    Dałem gitarę, dałem samochód
    I dach nad głową, a do sypialni wszedłeś sam.
    (...)
    Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam."
  • ~yqcswx
    (2013-07-27 08:06)
    co za problem??? Powinien się po prostu do nich przyłączyć na trójkącika.
  • ~czerwono mi.
    (2013-07-27 09:37)
    Zwykly dupek. Linda teraz ma zagrac innego dupka walese.. komuchowo..
  • ~derd
    (2013-07-27 09:41)
    Komu potrzebna taka szczerość?Wszystko na sprzedaż? To takie niemęskie się żalić.
  • ~Czlowiek
    (2013-07-27 10:02)
    Zgodnie z proroctwem slynnej O.Fallaci europaidzie na dno.Od kiedy to ku...o na zywa sie kochaniem!!!

Może zainteresować Cię też: