Maryla Rodowicz zgarnie fortunę w te wakacje

| Aktualizacja:

Podczas, gdy dla większości Polaków wakacje to czas odpoczynku, Maryla Rodowicz właśnie wtedy zaczyna intensywną pracę. Brak urlopu z pewnością wynagrodzi artystce kwota 600 tys. złotych, jaka w tym czasie zasili jej konto.

wróć do artykułu
  • ~POdziwiajcie dalej
    (2013-07-04 10:11)
    TE POjawiajace SIE TLUMY NAGANIAJA KASE,KTORA MARYLKA TAK KOCHA , A CIEMNY TLUM PLACI ,POdziwia i zazzdrosci .POwodzenia DLA MARYLKI I OGLUPINEMU TLUMOWI PRZESYLA NIE ZALICZONY DO TLUMU TLUMOKOW.
  • ~Powered by WSI
    (2013-07-04 10:28)
    PRLowska lampucera jak Lenin... wiecznie żywa ;-)
  • ~trafny
    (2013-07-04 11:35)
    już tak nie rozpaczajcie ,że nie ma urlopu. Wszak rok ma 12 msc. a nie 2.
    A jak piszecie to ma za co spędzić urlop na który większość rodaków nie zarobi przez CAŁE życie
  • ~Zgredek
    (2013-07-04 11:36)
    O, są dwa wpisy ludzi z branży p. Marylki. Pójdę i kupię sobie bilet, jak mi się trafi jej występ. Bo ją lubię. A was zawistników nie znam. Na wasze występy nie wydam ani grosika.
  • ~trafny
    (2013-07-04 11:39)
    może gdzieś wystąpi wrona Sobecka to będziesz mógł kupić bilet w poczuciu ,że nie jesteś jak piszesz tłumokiem.A swoją drogą gratuluję samopoczucia
  • ~junik
    (2013-07-04 13:39)
    Madam Maryla niech śpiewa ku uciesze tłumu niech rozwesela tą smutną rzeczywistość.
  • ~przepraszm , niedobrze mi
    (2013-07-04 13:56)
    ja bym na nia zlamanego grosza nie dal .. na jej widok mam mdlosci..
  • ~pzpr
    (2013-07-04 16:23)
    znowu o tej starej prukwie ,a kto jeszcze chodzi na jej koncerty ,niech je daje w domach starców to chociaż dziadki potańczą. Stary piernik ,ledwo co podskakuje ,żenada
  • ~hahahaha
    (2013-07-04 16:41)
    A za chwile będzie ubolewać, że ma tylko 800,-zł emerytury
  • ~pzpr
    (2013-07-04 17:05)
    jeszcze jest ta stara prukwa ,psuje mi dzień nic nie mogę poczytać. Wydęła wary jak koń do obroku.Dobrze że nie pokazuje tych końskich zębów.Dzienniku czyżby jej mąż płacił wam za pokazywanie tego bakutilu.
  • ~ewa koby
    (2013-07-04 17:26)
    ona to male oczko w ryjacym systemie zloz okradanie ala system gratuluje perswazji
  • ~ewa koby
    (2013-07-04 18:16)
    pani zombi
  • ~Celestyn Gazda
    (2013-07-04 18:59)
    Jutro beda pisac ze Maryla nie ma gdzie mieszkac i bieduje...
  • ~tele-wic
    (2013-07-04 19:00)
    To na jakich wiochach chcą słuchać jescze tego starego babsztyla?
  • ~taki refren
    (2013-07-04 20:16)
    gon stare baby do lasa...
  • ~Buhahaha
    (2013-07-04 21:59)
    Mąż zapłacił 500.000 aby ta stara doopa bawiła się za 600.000. Podobno płaci za puszczanie piosenek w radio. czy to prawda ?
  • ~straszne to
    (2013-07-04 22:00)
    A kto ją jeszcze słucha i ogląda/?
  • ~rzeźnik
    (2013-07-04 22:52)
    głupi ten naród... oj głupi ze pasjonuje się tłuszczem
  • ~kotow
    (2013-07-05 03:14)
    Ty "Rodow", czas DO PIACHU !!!
  • ~ratafi
    (2013-07-05 09:10)
    Marylka spiewa to i dobrze przecież trzeba pracować do 67 lat. Nie można jej tego zabronić. Przecież śpiewaja tacy którzy maja lat 17 i tacy po 60 . A w ogóle to gratuluję zdrowia Marylce bo to najważniejsze

Może zainteresować Cię też: