Informacje o rozwodzie Wojciecha Fibaka pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu. Słynny tenisista i jego o 26 lat młodsza żona, po 12 latach postanowili zakończyć swoje małżeństwo i zacząć oddzielne życie. Jak informuje "Fakt", para jeszcze przed ślubem podpisała intercyzę, ponadto podejmując decyzję o rozstaniu, postanowili nie walczyć ze sobą i na spokojnie uzgodnili warunki rozwodu:

Reklama

Fibakowie przed rozwodem dogadali się, że wszystko załatwią bezboleśnie i za porozumieniem stron. Żona dostanie od niego jednorazowo 500 tys. złotych. Oczywiście zobowiązała się nie ujawniać żadnych tajemnic z ich życia prywatnego – mówi "Faktowi" osoba z otoczenia byłej pary. Biorąc pod uwagę fakt, iż majątek Wojciech Fibaka szacowany jest na 150 milionów złotych, była żona dostanie niewiele:

Fibaka stać na taki wydatek. Szczególnie, że dzięki temu uniknie niepotrzebnych plotek i prania brudów – dodaje informator tabloidu. "Fakt" twierdzi także, że Wojciech Fibak wciąż będzie zapewniał Oldze dach nad głową oraz wysokie alimenty na ich wspólną córkę. Tabloid jest przekonany, że była żona tenisisty z pewnością nie będzie skazana na życie w niedostatku.