Kilka dni temu, Michał Piróg w jednym z wywiadów twierdził, że homoseksualiści są traktowani przez polskie prawo niesprawiedliwie, bowiem nie mogą zawierać małżeństw i czerpać wszystkich korzyści, jakie przysługują parom heteroseksualnym żyjącym w usankcjonowanych związkach. Tancerz dodał także, że geje powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, bowiem niejednokrotnie mogą być lepszymi rodzicami niż heteroseksualiści.

Reklama

Tymczasem Tomasz Jacyków nie widzi w tym aż takiego problemu. Stylista twierdzi, że jeśli tylko będzie chciał mieć dziecko, bez problemu zostanie ojcem:

Nie wiem, czy do tego potrzebne jest tworzenie specjalnych uregulowań prawnych. Z jednej strony dobrze by było, gdyby takie funkcjonowały, ale z drugiej strony jeśli ktoś chce mieć dzieci to przecież i tak będzie je miał. Ja nie chcę mieć dzieci z adopcji. Nie potrzebuję takiego prawa. Ale teoretycznie gdyby mi się odmieniło, to prawo mi do tego kompletnie niepotrzebne. Biorę sobie jakąś laskę, umawiamy się na spotkanie i sprawa załatwiona. - wyznaje Jacyków.