Tyszka pokazał kompromitujące zdjęcie Wojewódzkiego

Zazwyczaj to Kuba Wojewódzki zawstydza, a niekiedy nawet poniża gości, którzy pojawiają się w jego show. W ostatnim odcinku jednak role się odwróciły i to zaproszony Marcin Tyszka skompromitował prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~adik
    (2013-05-22 16:18)
    przecież to jest gostek,który odcina kupony z idiotyzmu swoich telewidzów...
  • ~dziwne tłumaczenie
    (2013-05-23 03:22)
    "Im the king of the world" znaczy "Jestem królem świata". Według pismaków ma to znaczyć: "TYSZKA, ty świnio". Skoro pismaki mają problem z językiem ojczystym, to co tu mówić o angielskim :-)
  • ~z tej samej paki
    (2013-05-22 17:21)
    Tyszka dał POpalić POwiatowemu,tak trzymać chłopaki
  • ~aqq
    (2013-05-23 03:36)
    To "kompromitujące" zdjęcie nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jest wręcz aseksualne. Tak może trzymać nawet ojciec córkę chroniąc np. przed upadkiem. Palce przecież nie ogarniają piersi, są prawie płaskie, poza tym sprawiają wrażenie odsuniętych na kilka centymetrów, może więc piersi nie dotykają. Mało tego, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że ręce należą do właścicielki piersi. Jak ktoś wcześniej zauważył cała afera jest sfingowana.
  • ~Marta
    (2013-05-22 12:58)
    Dosyć wojewódzkiego
  • ~czas na emeryturę
    (2013-05-22 14:29)
    Wojewódzki się starzeje, czas na emeryturę.
  • ~telewidz
    (2013-05-22 15:00)
    Wojewodzki ma klase,to jest jedyny ktory posiada humor i jest na luzie, reszte to nuda.
  • ~wypad
    (2013-05-23 08:46)
    Miejsce Kupy jest w sedesie ,a TVN-u nad Morzem Martwym .
  • ~sen
    (2013-05-23 06:46)
    po raz kolejny Kuba otworzył mi oczy a raczej umysł na osobe medialną. Tyszkę odbierałam wcześniej jako nadąsanego, rozpieszczonego, ped... bufona. Teraz wiem, ze jest to świetny facet, który ma poukładane w głowie, ma pasję, swój nieprzeciętny cel, świetny humor... i jest to dobry czlowiek!!!
  • ~Łowca bolszewickich w e s z
    (2013-05-22 22:56)
    znów KUPA Wojewódzkij i znów ś m i e r d z i
  • ~pelek
    (2013-05-22 13:31)
    Tyszka zrobil z siebie pajaca wyciagajac zdiecie z jakiegos pismidla z przed paru lat a reporter powinien na lekcje angielskiego sie zapisac:)
  • ~Kubuś puchatek
    (2013-05-28 07:59)
    Stare powiedzenie celebrytów mówi: niechaj lepiej żle mówią o nas,niżli mieliby milczeć o nas.
  • ~hohoho
    (2013-05-27 11:16)
    S Z O K !!!
  • ~Aler
    (2013-05-23 18:06)
    Progam Kuby już się przejadł. Trzeba było wymyśleć coś, co podniosłoby trochę oglądalność. Ludzie, przecież to wsszystko było starannie wyreżyserowane!
    A tak poza tym: jestem chyba jakiś niedorozwinięty, ale co w tym zdjęciu jest kompromitującego? Za mądre to dla mnie (albo za głupie).
  • ~bulterier
    (2013-05-23 09:51)
    Żadnej afery, Kuba z Tyszką dokładnie realizowali scenariusz programu. Konflikt miał podnieść oglądalność wyświechtanej już formuły i odświeżyć celebrytów. Zdjęcie z Olszówką reżyserowane i pozowane, więc żadnej obrazy. Ten program Wojewódzkiego już nie ma pomysłów. Koleś Tyszka się nie wypromował i oglądalności Wojewódzkiemu nie podniósł. Na stare numery już się mało kto łapie.
  • ~tyszkemamwzopie
    (2013-05-23 09:33)
    Brawo Kuba, jesteś wielki a ci co wypisuja wstrętne slowa o tobie to katolicy oraz jakieś tam tyszki takie małę śmierdzace tyszki
  • ~aqq
    (2013-05-23 03:36)
    To "kompromitujące" zdjęcie nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jest wręcz aseksualne. Tak może trzymać nawet ojciec córkę chroniąc np. przed upadkiem. Palce przecież nie ogarniają piersi, są prawie płaskie, poza tym sprawiają wrażenie odsuniętych na kilka centymetrów, może więc piersi nie dotykają. Mało tego, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że ręce należą do właścicielki piersi. Jak ktoś wcześniej zauważył cała afera jest sfingowana. Poza tym - skoro zdjęcie pojawiło się kiedyś na okładce pisma - to mocno odgrzewana ta kompromitacja.
  • ~decha
    (2013-05-22 15:01)
    jakie piersi?
  • ~J-23