Tyszka pokazał kompromitujące zdjęcie Wojewódzkiego

Zazwyczaj to Kuba Wojewódzki zawstydza, a niekiedy nawet poniża gości, którzy pojawiają się w jego show. W ostatnim odcinku jednak role się odwróciły i to zaproszony Marcin Tyszka skompromitował prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~Kubuś puchatek
    (2013-05-28 07:59)
    Stare powiedzenie celebrytów mówi: niechaj lepiej żle mówią o nas,niżli mieliby milczeć o nas.
  • ~hohoho
    (2013-05-27 11:16)
    S Z O K !!!
  • ~Aler
    (2013-05-23 18:06)
    Progam Kuby już się przejadł. Trzeba było wymyśleć coś, co podniosłoby trochę oglądalność. Ludzie, przecież to wsszystko było starannie wyreżyserowane!
    A tak poza tym: jestem chyba jakiś niedorozwinięty, ale co w tym zdjęciu jest kompromitującego? Za mądre to dla mnie (albo za głupie).
  • ~bulterier
    (2013-05-23 09:51)
    Żadnej afery, Kuba z Tyszką dokładnie realizowali scenariusz programu. Konflikt miał podnieść oglądalność wyświechtanej już formuły i odświeżyć celebrytów. Zdjęcie z Olszówką reżyserowane i pozowane, więc żadnej obrazy. Ten program Wojewódzkiego już nie ma pomysłów. Koleś Tyszka się nie wypromował i oglądalności Wojewódzkiemu nie podniósł. Na stare numery już się mało kto łapie.
  • ~tyszkemamwzopie
    (2013-05-23 09:33)
    Brawo Kuba, jesteś wielki a ci co wypisuja wstrętne slowa o tobie to katolicy oraz jakieś tam tyszki takie małę śmierdzace tyszki
  • ~wypad
    (2013-05-23 08:46)
    Miejsce Kupy jest w sedesie ,a TVN-u nad Morzem Martwym .
  • ~sen
    (2013-05-23 06:46)
    po raz kolejny Kuba otworzył mi oczy a raczej umysł na osobe medialną. Tyszkę odbierałam wcześniej jako nadąsanego, rozpieszczonego, ped... bufona. Teraz wiem, ze jest to świetny facet, który ma poukładane w głowie, ma pasję, swój nieprzeciętny cel, świetny humor... i jest to dobry czlowiek!!!
  • ~aqq
    (2013-05-23 03:36)
    To "kompromitujące" zdjęcie nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jest wręcz aseksualne. Tak może trzymać nawet ojciec córkę chroniąc np. przed upadkiem. Palce przecież nie ogarniają piersi, są prawie płaskie, poza tym sprawiają wrażenie odsuniętych na kilka centymetrów, może więc piersi nie dotykają. Mało tego, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że ręce należą do właścicielki piersi. Jak ktoś wcześniej zauważył cała afera jest sfingowana. Poza tym - skoro zdjęcie pojawiło się kiedyś na okładce pisma - to mocno odgrzewana ta kompromitacja.
  • ~aqq
    (2013-05-23 03:36)
    To "kompromitujące" zdjęcie nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jest wręcz aseksualne. Tak może trzymać nawet ojciec córkę chroniąc np. przed upadkiem. Palce przecież nie ogarniają piersi, są prawie płaskie, poza tym sprawiają wrażenie odsuniętych na kilka centymetrów, może więc piersi nie dotykają. Mało tego, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że ręce należą do właścicielki piersi. Jak ktoś wcześniej zauważył cała afera jest sfingowana.
  • ~dziwne tłumaczenie
    (2013-05-23 03:22)
    "Im the king of the world" znaczy "Jestem królem świata". Według pismaków ma to znaczyć: "TYSZKA, ty świnio". Skoro pismaki mają problem z językiem ojczystym, to co tu mówić o angielskim :-)
  • ~Łowca bolszewickich w e s z
    (2013-05-22 22:56)
    znów KUPA Wojewódzkij i znów ś m i e r d z i
  • ~J-23
    (2013-05-22 22:50)
    ~maja-tylko żydzi wolą
  • ~maja
    (2013-05-22 21:57)
    Ludzie wolą prymitywnych od inteligentnych. Kuba nie przejmuj się !
  • ~AJWAJ
    (2013-05-22 19:50)
    Zakochani patrzą sobie w oczy, tkwiąc w miłosnym uścisku.
    W nocnej ciszy apartamentu wyraźnie słychać cicho wypowiedziane słowa:
    - Pragniesz mnie, Kuba?
    Odpowiedź głośno brzmi w pomieszczeniu sypialni:
    - Bardzo cię pragnę, Marcinie….
  • ~on bez onej
    (2013-05-22 19:26)
    ~ja i ona2013-05-22 17:46
    ... wychodzi na to, że TAK... ale powoli coś do ludzi "chyba" dociera...
  • ~hehe
    (2013-05-22 19:02)
    wojewodzki to wulgarny typek. Cham. W takim razie kim sa ci ktorzy daja prace takiemu typkowi? Komu zalezy na tym by sprowadzic polskie zycie spoleczne do poziomu szamba?
  • ~ja i ona
    (2013-05-22 17:46)
    Nisko Polacy upadli, że oglądają program antypolskiego, znarcyziałego prymitywa, nastoletniego 50latka, potomka sowieckich sługusów.
    I chama bez żadnej osobistej kultury.
    Czy naprawdę jesteśmy narodem idiotów i debili?
  • ~mk47
    (2013-05-22 17:28)
    Jak długo się będziecie podniecać tym przygłupem. Typowa 50 letnia dzidzia piernik
  • ~taka prawda