Jako pierwszy uderzył Kuba Wojewódzki. W swojej stałej rubryce publikowanej na łamach "Polityki", showman zaatakował koleżankę z branży sugerując, że przestała być lubiana w środowisku:

Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska autorytatywnie stwierdziła, że Katarzyna Skrzynecka nic nie znaczy w show-biznesie. Kiedyś Korwin-Piotrowska słynęła z przyjęć, na których bawili się ludzie kultury. Dziś jej dom świeci pustkami. To też coś w show-biznesie znaczy. - napisał Kuba.

Karolina Korwin-Piotrowska, która zazwyczaj nie reaguje na krytykę kierowaną pod swoim adresem, tym razem postanowiła odpowiedzieć. Na swoim profilu na Facebooku dziennikarka napisała:

Drogi Kubusiu, jeśli czujesz się samotny, odrzucony i nieprzygarnięty, to proszę bardzo, zapraszam na popisowe ciastka owsiane. Może wreszcie się dowiem, dlaczego tak bardzo i od tak dawna zajmuje Twą jakże bujną wyobraźnię, pióro i czas...Tylko miej aktualny zestaw szczepień ze sobą. Licho bowiem nie śpi :) Buziaczki.

Czy Kuba przyjmie zaproszenie Karoliny? A może postanowi odpowiedzieć jej koleją ironiczną uwagą? Jesteśmy przekonani, że ten spór będzie jeszcze miał swoją kontynuację.