Kariera Krzysztofa Krawczyka w ostatnim czasie nabiera tempa. Aktor do niedawna znany jedynie z roli w telenoweli "Pierwsza miłość", ostatnio otrzymał angaż w serialu "Przyjaciółki", a wcześniej wystąpił także w głośnej produkcji Canal+ "Misja Afganistan". Jednak jak podaje magazyn "Flesz", pomimo aktywności zawodowej, Krawczyk nie płacił alimentów na dwójkę swoich dzieci, zasłaniając się problemami finansowymi. Aneta Zając, matka jego dwóch synów, po pewnym czasie straciła cierpliwość i postanowiła oddać sprawę do sądu:

Reklama

Potwierdzam, że 27 marca w Sądzie Rejonowym w Warszawie odbyła się sprawa alimentacyjna Anety Zając przeciwko Mikołajowi Krawczykowi – mówi rzecznik prasowy sądu.

Pierwsza rozprawa już się odbyła, jednak zdaniem magazynu, zarówno Zając, jak i Krawczyk nie są zadowoleni z jej wyniku i zapowiadają apelację.

Co sądzicie o aktorze, który chętnie opowiada w mediach o swojej miłości i nowym życiu u boku Agnieszki Włodarczyk i jednocześnie unika płacenia alimentów na własne dzieci.