Piróg: Jestem płodny, mogę sobie zrobić dziecko

Michał Piróg kilka dni temu wywołał poruszenie w mediach stwierdzeniem, że chce wziąć ślub ze swoim partnerem i mieć z nim dziecko. Teraz tancerz rozwija tę myśl i wyjaśnia, jak może spełnić swoje marzenia.

wróć do artykułu
  • ~kiki
    (2013-03-25 13:13)
    Chyba z Grodzką.
  • ~xcv
    (2013-03-25 08:52)
    my zadamy sprawiedliwosci od ludzi a natura jaka jest okrutna i niesprawiedliwa ,, szkoda hłopa ze tak go geny skrzywdziły , pomódlmy sie ,,,
  • ~hg
    (2013-03-25 08:28)
    polecam wypróbować taką adopcję w Izraelu, kraju wolności, demokracji i tolerancji, a właściwie dlaczego się tam pan w końcu nie przeprowadził?
  • ~wigraszek
    (2013-03-25 07:10)
    To zrób i nie ********
  • ~jozek
    (2013-03-25 05:40)
    hey pierog you mother fucker. cock sucker piece of shit !
    i dont know how how else i can disgrace you you piece of
    human shit... give me some ideas, cock sucker...
  • ~pierogi
    (2013-03-25 05:34)
    hej pirog, you cocksucker,sie masz ?
  • ~Borys.
    (2013-03-25 04:25)
    Niech sobie zrobi dziecko na drukarce 3D, albo kupi taką drogą lalkę którą trzeba karmić, przewijać, kołysać do snu itd. Na nic innego nie powinien liczyć, a jak zrobi dziecko jakiejś kobiecie za kasę to powinni go natychmiast zamknąć. Najlepiej z zatwardziałymi kryminalistami z długimi wyrokami. Tak mu tam d...ę przeorają, że długo już nie pomyśli robieniu dzieci. Dziecko to człowiek jest, a nie zabawka cholerny zboku.
  • ~czytelnik
    (2013-03-24 23:44)
    Pirog chce byc medialny, wiec za wszelka cene plecie glupoty, bo boi sie , ze wkrotce moze sie skonczyc wielka kasa. Nawet nagle sie obwolal Zydem, to jest smieszne. Teraz chce miec dziecko, no jego brat ma, to moze sie nim, jako wujek zajmowac. No czego nie robi sie dla kasy, facet szuka duzej forsy, wiec musi byc o nim glosno, ale to odwrotny skutek.
  • ~Moni
    (2013-03-24 23:07)
    Jacy oni są obrzydliwi. Nie wiem tylko dlaczego to tałatajstwo jest tak promowane przez TVN? Zawsze myślałam, że" ostro pachnący " są porządni. Widzę, że z tą stacją jest mi nie po drodze.Płynie z niej całe zło. Szkoda tylko mlodzieży, którą deprawują.
  • ~MAjka
    (2013-03-24 22:51)
    ALE bezpłodny umysłowo. Zbok i palant. To są właściwe nazwy kogoś tak dennie głupiego. Skąd wy się bierzecie i dlaczego się tak afiszujecie ? Wzbudzacie u nas normalnych odruch wymiotny .Mnie nie interesuje twoja inność,więc bądz łaskaw i daruj sobie śmieszność.
  • ~tele-wic
    (2013-03-24 22:23)
    Anus ci się z macicą pomylił debilu?
  • ~wacek
    (2013-03-24 21:35)
    no cóż jaki jurny... heheh tylko kastrować :)
  • ~hynio
    (2013-03-24 21:18)
    Wykastrować, wytrzebić pedryla!
  • ~Artur
    (2013-03-24 20:01)
    Pod każdym wzdlede nie rób dzieci wystarczysz nam Ty już jest fajnie
  • ~Nalesnik
    (2013-03-24 19:16)
    W tylku trudniej dochodzi do zaplodnienia. Bedziecie sie musieli dlugo starac o dziecko ze swoim partnerem.
  • ~-
    (2013-03-24 16:55)
    Małpy w ZOO czekają ,na pieroga .
  • ~setro
    (2013-03-24 16:37)
    Jakaz ta nasza Ojczyzna jest nieszcze sliwa. Czy taki ***** ,nie moze gdzies indziej mieszkac???
  • ~CoWiosło
    (2013-03-24 16:28)
    Rosja o homoseksualizmie: Izolowanie, leczenie, likwidacja !!!

    http://fakty.interia.pl/swiat/news-silne-nastroje-homofobiczne-w-rosji,nId,942067
  • ~christ
    (2013-03-24 14:42)
    lepiej nie rób bo jełopów takich jak ty jest już więcej jak przewidują to ustawa w Polsce
  • ~pukaj się w czółko Michale Pirogu
    (2013-03-24 14:42)
    "mogę sobie to dziecko po prostu zrobić".
    Dziecko tak postrzegane, gdy dorośnie
    z dużym prawdopodobieństwem powie:
    "mogę sobie to rodzic po prostu usunąć"

Może zainteresować Cię też: