Jerzy Stuhr próbuje ratować małżeństwo syna?

| Aktualizacja:

Od pewnego czasu media donoszą o poważnym kryzysie w małżeństwie Macieja Stuhra. Aktor ponoć wyprowadził się już od żony Samanty i córki Matyldy. Całą sytuacją mocno zaniepokojony jest ponoć ojciec Macieja. Czy Jerzemu Stuhrowi uda się uratować ten związek?

wróć do artykułu
  • ~Podobny
    (2013-03-16 10:33)
    A ja mam w d--e to czy Maciej się rozwiedzie czy nie.I tak będzie tylko żałosnym cieniem własnego ojca . Pewnie chce ponownie zaistnieć - bo ostatnio było o nim cicho. W/g mnie to totalne beztaleńcie. A jeżeli to prawda to szkoda p.Jerzego , który nie dość, że walczyć musiał z chorobą - to jeszcze martwi się o los swoich bliskich.
  • ~marzyciele
    (2013-03-16 12:59)
    Rozwód jest najlepszy, gdy szybki i od razu. Mniej złych wspomnień pozwala po czasie na grzeczne rozmowy.
  • ~jan m
    (2013-03-16 12:00)
    czy pokłosie czyjejś głupoty musi być ogłaszane w mediach
  • ~afrikaaner
    (2013-03-16 13:40)
    Jest reakcja władz na raport Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom „Maciuś”, zwracający uwagę na problem niedożywionych i głodnych dzieci. Wojewoda pomorski Ryszard Stachurski zapowiedział kontrolę w fundacji. – To kolejny krok w stronę totalitaryzmu – uważają politycy opozycji.

    Opublikowany przez Polską Fundację Pomocy Dzieciom „Maciuś” raport, który wskazuje, że w naszym kraju może być nawet 800 tys. głodnych dzieci, wywołał oburzenie w całym kraju. Od momentu opublikowania dokumentu fundacja stała się również obiektem bezpardonowych ataków. Rzetelność raportu podważał m.in. poseł Stefan Niesiołowski, twierdząc, że w Polsce nie ma głodu. Do krytyki ze strony władz przyłączył się również wojewoda pomorski Ryszard Stachurski. Poszedł też krok dalej i zapowiedział kontrolę w fundacji.
    źródło niezalezna.pl
  • ~ewa koby
    (2013-03-16 20:40)
    nie badz jury szturchaniec daj swojemu synowi odzyskac jazn a nie twoje szturowate ego
  • ~anty
    (2013-03-16 13:58)
    to mu na pewno poprawi zdrowie jak ktoś ma tai kretyńskie imię to czego się spodziewać a ten młody stuhr to zwykły kretyn o okupacji Czechosłowacji przez rosjan i polakow powiedział ze to było tylko małe kuku
  • ~fred
    (2013-03-16 13:54)
    zycze wszystkiego najgorszego tym szczurom.
  • ~dziadek
    (2013-03-16 13:52)
    Re ~Małżonka_Billa_Clintona2013-03-16 12:41; Wali synową razem z synem. To rodzinne u nich.

    Jesteś żałosnym transwestytą, ale o tym nie wiesz - masz zbyt mały organ, który u ludzi jest mózgiem i ma swoją "wagę" w myśleniu
  • ~marko
    (2013-03-16 13:06)
    PANIE JERZY W DUPIE MU SIĘ PRZEWRACA.WPIE... I ZMĄDRZEJE !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-16 12:59)
    Niech jej kupi bilet do Jesraela ,to pojedzie za mężem
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-03-16 12:10)
    Ojciec SSthur powinien być dumny że wychował syna geja ! ! !
  • ~gwto
    (2013-03-16 12:51)
    Doczekaliśmy się jajka mądrzejszego od kury. O tym wcześniej przestrzegałem.
  • ~Małżonka_Billa_Clintona
    (2013-03-16 12:41)
    Wali synową razem z synem. To rodzinne u nich.
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2013-03-16 12:33)
    Brawo pani Samanto, niech sobie Maciuś Cedyńską Pokłosiudkę święci.
  • ~jełop z dużego miasta
    (2013-03-16 12:23)
    obaj wybiorą się do Cedyni by ratować polskie dzieci przywiązane do tarcz przez Kaczyńskiego
  • ~NorvidNH
    (2013-03-16 12:20)
    Jezu! Kołobity mnie biją?
    Błazny polityczne kąsają się jak gdy w kiblu w który robi Donek i PEŁO!
  • ~zaba
    (2013-03-16 12:20)
    A co mnie to obchodzi?
    Nie macie o czym pisac?
  • ~Mnietek
    (2013-03-16 12:17)
    No, widzę własnie jak ci szkoda pana Jerzego. Na pewno ucieszyłby się czytając, że jego syn to "totalne beztalencie" i "cień własnego ojca". Skąd się takie sfrustrowane durnie biorą? Z braku jakiegokolwiek talentu? ;)
  • ~Jasiu
    (2013-03-16 12:17)
    Na tym ********* poznała się już żona. Kinomani już dawno poznali się na ojcu i synu. Jabłko od jabłoni niedaleko pada...
  • ~kino$$$