Marczuk o Pazurze: Mam dość! Niech zostawi mnie w spokoju

| Aktualizacja:

Weronika Marczuk straciła cierpliwość do swojego byłego męża, Cezarego Pazury. Jej zdaniem, częste oszczerstwa kierowane pod jej adresem mając na celu zapewnienie aktorowi spokoju w obecnym związku.

wróć do artykułu
  • ~krest
    (2013-03-15 09:28)
    Taka ukrainska wywloka jak Marczuk nie powinna wogole byc dopuszczona do glosuSpiepszaj babo na Ukraine.Tam szybko znajdziesz sie we wlasciwym dla ciebie miejscu czyli w wiezieniu.Skorumpowana szmata prezy sie i pieni jakby byla czegos warta.Zaczynaj od tanca na rurze moze twoja droga zyciowa sie powtorzy i zlapiesz nastepnego jelenia.
  • ~dersa
    (2013-03-15 09:29)
    Szmata ma dosc?Polacy maja jej dosc.Won na Ukraine skorumpowana babo i cwaniaro.
  • ~hans
    (2013-03-15 09:33)
    Wiaderny ma rację! Weronika potraktowała go jak głupka wiejskiego.
  • ~mika
    (2013-03-15 09:36)
    tak , tak, nie Pan się" zamknie" panie P.
    Moze do niego nie mozna grzecznie, żeby dotarło. Był lubianym aktorem. Kiedy Pani Weronika miala klopoty obrzucił ją błotem. To zwykły prostak, bez klasy
  • ~haha
    (2013-03-15 09:39)
    Won na Urkainę gołodupu...wszustko otrzymałaś dzieki Cezaremu!!!
  • ~waldek
    (2013-03-15 09:57)
    Jestem zaskoczony poziomem komentarzy, dlaczego tyle agresii, nienawiści czyste chamstwo. Oddaje to poziom naszej kultury.
  • ~ursyn
    (2013-03-15 10:03)
    Cezaqry musi uważać , żeby nie stać się kolejnA ofiarą seryjnego samobójcy. KGB(FSB) -czuwa.
  • ~agama pierwsza
    (2013-03-15 10:08)
    No i proszę! Wyłazi całe polskie chamstwo! Pani Weroniko! Nie warto! Szkoda pani zdrowia. Niech pani zostawi to badziewie! Przecież to prostak! Czasem mi wstyd, że jestem Polką. I najgorsze jest to, że ci co Panią obrzucają błotem lezą później do kościoła i naprzykrzają się Panu Bogu! Cóż za ohyda i zakłamanie!
  • ~Gwidon Małolepszy
    (2013-03-15 10:12)
    Cezary Bzdura odchodzi w zapomnienie i pozostały mu juz tylko wywiady dla prasy brukowej i młoda zona.
    Czaruś czas pogodzic sie z wiekiem dojrzałem, czy ty myslałes ze całe zycie bedziesz rozkosznym filutkiem ?
  • ~PPaaPAA
    (2013-03-15 10:19)
    DZiwię sie dziennikarzą ,że jak cicho o Ukraince tańczącej na rurze,to znowu cos wymyśli.Patrzeć jak zostanie profesorem na jakiejś polskiej uczelni.Taka bieda w jej kraju,że musi u nas mieszać i my się tak dajemy?
  • ~Zuzia
    (2013-03-15 10:41)
    Poziom komentarzy żenujący.Nienawiść, rasizm, plugawy język. Upodabniacie się do p. Pazury?
  • ~Stan.Dryb
    (2013-03-15 10:48)
    Cezary nie dość, że jesteś marnym aktorem to zachowujesz się podle.
  • ~bz
    (2013-03-15 11:16)
    Cezary to nie jedyny "jelen", wyrolowany przez przedsiebiorcze panie ze Wschodu.
    Dolacza do Mela Gibsona, Lothara Matthäusa czy Borysa Beckera.
    Pani Weronika nosila od urodzenia imie Ołena, w celach prawdopodobnie osobiście
    marketingowych została Weroniką
  • ~temida
    (2013-03-15 11:19)
    do haha! A coż ona takiego otrzyma ła od niego ?Skończyła znakomicie studia prawnicze, jest prezesem firmy a wy prostaki ciagle przypominacie ze tanczyła na rurze.A wy w obcym kraju co robicie?Myjecie gary.Skończ gnoju studia tak jak ta pani., naucz sie doskonale języka prymitywie i dopiero wtedy gadaj palancie.
  • ~Zbigniew
    (2013-03-15 11:51)
    By nazwać kogoś wywłoką należy najpierw popatrzeć n a siebie i zobaczyć sie czy czasami samemu nie jest się wywłoka. Odnośnie spieprzania na Ukraine uważam,że ten kto tak sobie tego życzy musi pamiętać,że za granicami naszego kraju są Polacy i było by mi smutno gdyby ktos do nich mówił spieprzajcie do Polski bo jesteście Polakami. Świat jest otwarty i dzięki Bogu,że jest tak,że możemy jechać, pracować zawierać związkji partnerskie dzieki otwartym granicom. Co w tym złego,że jeden kocha polk,i a drugi dziewczyny z Ukrainy, czy innego kraju. Miłość nie wybiera i takie jest życie. Szanuj blizniego swego, bo jak traktujesz innych tak może kiedyś potraktują ciebie.
  • ~Marzena
    (2013-03-15 12:15)
    Obecnie pan Czarek i jego zona stworzyli gniazdo rodzinne maja dzieci..i widac,ze sa szczesliwi,.Sa nawet podobni,kultywuja te same tradycje,maja podobne zainteresowania.Zycze Wam duzo szczescia!!
  • ~Kolejna ciele-brytka
    (2013-03-15 12:40)
    na rurę POtanczyc mafiozom.
  • ~ech
    (2013-03-15 12:41)
    Państwo naprawdę czytają te "wiadomości"? Przecież to jest poniżające. Jak można wywlekać rodzinne brudy dla brukowców? Jak można później to czytać i komentować? Nie wstyd Państwu? Dorośli ludzie podobno...
  • ~kola
    (2013-03-15 13:57)
    A kto powiedział ze pazura ma klasę??
    A poza tym to on pierwszy znalazł sobie już trzecią z kolei babę, a nie ona chłopa
  • ~realista
    (2013-03-15 14:20)
    Sam sobie winien po co szukał żony w burdelu? Ściągnął tą ukrainkę z trójmiejskiej rury, dał jej pieniądze, znane nazwisko i kontakty, a ona jak na prostytutkę przystało poszła do innego, który miał jeszcze więcej kasy. Czegoś się Czaruś spodziewał?