Marczuk o Pazurze: Mam dość! Niech zostawi mnie w spokoju

| Aktualizacja:

Weronika Marczuk straciła cierpliwość do swojego byłego męża, Cezarego Pazury. Jej zdaniem, częste oszczerstwa kierowane pod jej adresem mając na celu zapewnienie aktorowi spokoju w obecnym związku.

wróć do artykułu
  • ~OZYMOWLS
    (2013-03-21 12:56)
    Sprawa jest banalna. Pazura jest już wyeksploatowany seksualnie, jest impotentem jak KACZOR i wielu innych cwaniaków
  • ~DOROTA
    (2013-03-18 09:24)
    TO RACZEJ MARCZUK POMOGŁA PAZURZE W CZASIE DOŁKA, A GDY POTRZEBOWAŁA JEGO POMOCY TO SIĘ ODWRÓCIŁ.
  • ~ja czyli ON
    (2013-03-17 23:03)
    do was leszcze i lemingi Pazura to kawal chama i prostak a Marczuk tez nie wiele lepsza ale do was lemingi Ona przynajmniej skończyła na polskiej uczelni Prawo leszcze w latach kiedy studia miały znaczenie wiec Pazura blado przy niej wypada teraz jak i kiedyś
  • ~fidzi
    (2013-03-17 11:24)
    Ukrainska wywloka powinna na kolanach calowac nogi Pazury, bo dzieki niemu zaistniala w mediach.Wilka zawsze ciagnie do lasu, a Marczuk do tanca na rurze i do "tanca"w szerszym tego slowa znaczeniu.Wszystko wokol niej kreci sie wokol tanca, a poniewaz niewile jest warta to taniec stal sie jej napedem.Prawdopodobnie "producentka" Olena nakrecila film tez o tancach...A tak wogole to zadna z niej Weronika, to imie sobie nadala bo jest bardziej medialne.To O L E N A -ukrainska Olena.
  • ~orfeusz
    (2013-03-16 20:17)
    Oboje są siebie warci , oboje mają brudne łapy !
  • ~frant
    (2013-03-16 19:30)
    Pazura - to łapa! Po prostu - zwykły cham i świnia! Nawet rozwieść się kulturalnie nie umie! Już drugi rozwód katolicki, załatwił za kasę z klechami!
    Co wy na to prawi Polacy ?! HAŃBA!
  • ~Janosik
    (2013-03-16 11:43)
    aktorstwo poszło mu na rozum, życie to nie 13 posterunek czarusiu
  • ~Erek
    (2013-03-16 10:31)
    Weronika to kobieta jak należy da sobie radę niech nigdy nie zadaje się z polskim chamkiem.
  • ~Szy
    (2013-03-16 10:28)
    Ten pazura to do czego sie nadaje do glupiego grania ani to chłop ani facet z rozumem...
  • ~suworow
    (2013-03-16 08:54)
    Zadziwiająca kariera dziewczyny z Ukrainy.
    Od tańca na rurze do firmy zarządzającej
    informatycznie polską giełdą.
    Czarek był potrzebny żeby wejść na salony.
    Ciekawe jaki kryptonim nadało FSB Marczuk?
  • ~der
    (2013-03-16 08:36)
    Pazura po poparciu Kwaśniewskiego w wyborach prezydenckich stracił u mnie szacunek którego wcześniej i tak nie miał.
  • ~Dzięgiel
    (2013-03-16 04:12)
    Czy ta baba może wracać do siebie na Ukrainę alb do Wojewódzkiego i Figurskiego?
  • ~Angolia
    (2013-03-16 00:31)
    Ale Wy jestescie wredni chamy tyle o Was mozna powiedziec prosto mozna wam napluc w twarz na tyle chamy zasluguja.
  • ~007
    (2013-03-15 23:35)
    Czy musimy zajmować się takimi POpłuczynami z rury do Nikosia?
  • ~czarek uspokoj sie
    (2013-03-15 21:57)
    Przeciez Czarek udaje, gra, bo aktorem jest. Ufam ze jest on w realu jak najslabsza postac ktora kiedykolwiek zagral !!! Ona nie jest ideal ale dlaczego chcial ja kiedys miec,za kazda cene,hmm,domyslam sie!...(ona to kocica,on rozreklamowany macho)
  • ~kmietek
    (2013-03-15 21:49)
    Co to jest ta Pazura?
  • ~Jaś
    (2013-03-15 21:25)
    Pazura zachowuje się jak ********* Mężczyzna ma godność i nie opowiada bzdur na temat związku z kobietą. Czym mniej gadasz tym jesteś zdrowszy. A tak pozostaje łopatka i piaskownica. ŻENADA
  • ~olo
    (2013-03-15 19:41)
    Przecie ta pani jest skompromitowana do cna i nic już nie może pogorszyć jej reputacji.
  • ~jadzia
    (2013-03-15 19:39)
    Jej jedyna miłość agent Tomek dał jej kosza
  • ~INCENTY