Cezary Pazura: Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny

| Aktualizacja:

Cezary Pazura rozwiódł się z Weroniką Marczuk cztery lata temu, najwyraźniej jednak aktor wciąż żywi urazę. W ostatnim wywiadzie żali się, że został przez byłą żonę zdradzony i pozbawiony wszystkiego

wróć do artykułu
  • ~polka
    (2013-02-26 12:34)
    a wlasnie ze ma racje!! przynajmniej kolejny facet Marczukowej sie zastanowi!!! a w ogole.. to niech ONA Wraca skad przyszla:)) poszoł won!!
  • ~zbyszek
    (2013-02-26 17:28)
    nie tylko faceci potrafia byc gnidami ,kobiety tez
  • ~Gramm
    (2013-02-26 14:13)
    Prawda, prawda tylko prawda może nas wybawić. Pazura wyznał prawdę, bolesną. Miał prawo.
  • ~kop
    (2013-02-26 13:30)
    niedługo pazura udzielać będzie wywiadów dla Wiadomości Pipidówki" tyle z niego zostało choc prawde powiedziawszy nigdy nic nie było
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2017-03-16 21:07)
    cezary ty jestes moim ulubionym aktorem
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2017-01-27 20:15)
    czarek zdradzila cie wiem
  • ~baba
    (2013-02-27 05:35)
    Czarek jest zalosnie starzejacym sie panem. Niech najpierw siebie oceni bo byl takim swietnym mezem, ze pol swiatka warszawskiego mogloby sie dzis podzielic opowiesciami o nim...
  • ~Ram
    (2013-02-26 13:59)
    Rosjanki i Ukrainki są WSPANIAŁE !!! Kto nie spróbował ten nic o tym nie wie, kto spróbował, ten nie chce innych :-)) a ten Pazura to żałosny frajer i pantoflarz.
  • ~Teresa
    (2013-02-26 12:04)
    Panie Pazura, a gdzie duma i kultura?
  • ~Janusz
    (2013-02-26 08:59)
    Oj Czaruś, Czaruś! Przypomnij sobie jak wystawałeś rano na ul. Górskiego w oczekiwaniu na pojawienie się Weroniki (tam pracowała). tak wcześnie wstawać nie zdarzyło ci się chyba nigdy przedtem ani potem. A przecież byłeś wtedy żonaty. To czego oczekiwałeś kochasiu! Każdy kij ma dwa końce.
  • ~Zuzia
    (2013-02-26 12:18)
    Nieładnie, nieładnie! Panie Pazura! milczenie, milczenie, milczenie! Takimi komentarzami sławy nie przybędzie!
  • ~ursyn
    (2013-02-26 10:19)
    Marczuk to cwana sztuka nie obce są jej gangsterskie sztuczki których nauczyła się od Niklosia i innych cwaniaków dokonujących nielegalne transakcje. Pazura w jej rozgrywkach to mały pikuś.
  • ~emi
    (2013-02-26 10:29)
    Panie Czarku ,życie wszystko wyrówna. ma pan piękną żonę ,dziecko i jest pan szczęśliwy a pana była to szara zaschnięta kobieta pełna flustracji i trochę stuknięta, więc jak pan widzi każdy dostał to na co sobie zasłużył.
  • ~Stan.Dryb
    (2013-02-26 10:55)
    Panie Pazura, jesteś "mały" i aktor też"mały" niech piszą byle co byle pisali byle pisali.
    Ciągle jesteś taki sam, jak w "posterunku". Była żona, się wyróżnia urodą i inteligencją. A Ty opowiadasz o sobie, nie pamiętając, że sam to małżeństwo zniszczyłeś. Woda sodowa zamiast mózgu
  • ~anka
    (2013-02-26 11:17)
    prawda to prawda!!!czyż nie???
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2016-11-05 16:40)
    cezary ty i weronika pasowalisicie do siebie idealnie i zostales zostawila cie wspuczuje
  • ~zły.
    (2014-01-29 09:46)
    Cezary Pazura ale ty jesteś dupa wołowa ty taki cwaniak i taki figo fago ,a tu drobna mała kobieta ustawiła cię do pionu, musiałeś Weronice dać jakiś powód że cię zdradziła , bo każda kobieta za zdradę ot płać tym samym , bo zemsta jest słodsza od miodu , kobiety mają taka naturę , bez powodu nie zdradzają, chyba że są pod wpływem alkoholu , kobieta pijana dupa sprzedana. Mogą w grę wchodzić jeszcze pieniądze.
  • ~prrr
    (2013-02-26 12:27)
    czarek jest równy gośc i świetny aktor! Trzymaj się
  • ~m,ax