Cezary Pazura: Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny

| Aktualizacja:

Cezary Pazura rozwiódł się z Weroniką Marczuk cztery lata temu, najwyraźniej jednak aktor wciąż żywi urazę. W ostatnim wywiadzie żali się, że został przez byłą żonę zdradzony i pozbawiony wszystkiego

wróć do artykułu
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2017-03-16 21:07)
    cezary ty jestes moim ulubionym aktorem
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2017-01-27 20:15)
    czarek zdradzila cie wiem
  • ~oskar lawendowski co lubi 13 posterunek
    (2016-11-05 16:40)
    cezary ty i weronika pasowalisicie do siebie idealnie i zostales zostawila cie wspuczuje
  • ~zły.
    (2014-01-29 09:46)
    Cezary Pazura ale ty jesteś dupa wołowa ty taki cwaniak i taki figo fago ,a tu drobna mała kobieta ustawiła cię do pionu, musiałeś Weronice dać jakiś powód że cię zdradziła , bo każda kobieta za zdradę ot płać tym samym , bo zemsta jest słodsza od miodu , kobiety mają taka naturę , bez powodu nie zdradzają, chyba że są pod wpływem alkoholu , kobieta pijana dupa sprzedana. Mogą w grę wchodzić jeszcze pieniądze.
  • ~baba
    (2013-02-27 05:35)
    Czarek jest zalosnie starzejacym sie panem. Niech najpierw siebie oceni bo byl takim swietnym mezem, ze pol swiatka warszawskiego mogloby sie dzis podzielic opowiesciami o nim...
  • ~zbyszek
    (2013-02-26 17:28)
    nie tylko faceci potrafia byc gnidami ,kobiety tez
  • ~Gramm
    (2013-02-26 14:13)
    Prawda, prawda tylko prawda może nas wybawić. Pazura wyznał prawdę, bolesną. Miał prawo.
  • ~Ram
    (2013-02-26 13:59)
    Rosjanki i Ukrainki są WSPANIAŁE !!! Kto nie spróbował ten nic o tym nie wie, kto spróbował, ten nie chce innych :-)) a ten Pazura to żałosny frajer i pantoflarz.
  • ~Hal inka
    (2013-02-26 13:58)
    jak sie mysli fiutem a nie glowa to potem sie tak konczy panie lwi pazur
  • ~piotr
    (2013-02-26 13:34)
    A temu co sie przypomnialo? Zenada jak zwykle
  • ~kop
    (2013-02-26 13:30)
    niedługo pazura udzielać będzie wywiadów dla Wiadomości Pipidówki" tyle z niego zostało choc prawde powiedziawszy nigdy nic nie było
  • ~Rozum ponad wszystko.
    (2013-02-26 12:59)
    To jest tak jak doopa rządzi człowiekiem zamiast rozum.
  • ~bz
    (2013-02-26 12:36)
    Chwyt na bogarego i popularnego stosuja chetnie Ukrainki i Rosjanki.Krotka lista "jeleni":
    Mel Gibson-aktor
    Lothar Matthäus - byly pilkarz i obecnie trener
    Boris Becker - byla gwiazda tenisa. Becker za pare minut zaplacil krocie i placi nadal
  • ~polka
    (2013-02-26 12:34)
    a wlasnie ze ma racje!! przynajmniej kolejny facet Marczukowej sie zastanowi!!! a w ogole.. to niech ONA Wraca skad przyszla:)) poszoł won!!
  • ~prrr
    (2013-02-26 12:27)
    czarek jest równy gośc i świetny aktor! Trzymaj się
  • ~Zuzia
    (2013-02-26 12:18)
    Nieładnie, nieładnie! Panie Pazura! milczenie, milczenie, milczenie! Takimi komentarzami sławy nie przybędzie!
  • ~Teresa
    (2013-02-26 12:04)
    Panie Pazura, a gdzie duma i kultura?
  • ~a mówiłem
    (2013-02-26 12:02)
    Czarek olej te Ukrainkę. Zawsze była prostą tutką. Nigdy mi się nie podobała jak Tusk i Komoruski.
  • ~anka
    (2013-02-26 11:17)
    prawda to prawda!!!czyż nie???
  • ~Stan.Dryb
    (2013-02-26 10:55)
    Panie Pazura, jesteś "mały" i aktor też"mały" niech piszą byle co byle pisali byle pisali.
    Ciągle jesteś taki sam, jak w "posterunku". Była żona, się wyróżnia urodą i inteligencją. A Ty opowiadasz o sobie, nie pamiętając, że sam to małżeństwo zniszczyłeś. Woda sodowa zamiast mózgu