Agnieszka Szulim tłumaczy się z "nadętej pindy"

| Aktualizacja:

Agnieszka Szulim kilka dni temu wypowiedziała się na temat pracy prezenterki telewizyjnej w sposób, który uraził pionierki tego zawodu, czyli Krystynę Loskę i Bogumiłę Wander. Teraz nowa gwiazda TVN-u tłumacz się ze swoich słów.

wróć do artykułu
  • ~AJWAJ
    (2013-02-12 15:49)
    Nawalona marychą Agunia zapomniała, iż żoną Mariusza Waltera, jednego z założycieli TVN, jest Bożena Walter.
    Z tej DOSKONAŁEJ czwórki polskich prezenterek TV, w okresie PRL (kolejność nazwisk bez znaczenia): Wojtczak, Loska, Walter, Wander.
    Fakt, że Szulim powiedziała to, co powiedziała kilka dni temu, dowodzi, iż stała dawka marychy, przy ubożuchnym mózgu, może być samobójcza...
  • ~hengaj
    (2013-02-12 18:40)
    Musisz się jeszcze dużo nauczyć ty młoda pindo od prezenterek pani Bogumiły
    i Krystyny.Czy Ty zakichana niby celebrytko zdajesz sobie sprawę z tego, że
    Ty tym Paniom nie dorastasz do pięt.Nigdy w życiu nie osiągniesz tego co One
    osiągnęły nawet gdybyś żyła 150 lat /czego Ci życzę/.Z kulturą osobistą też
    u Ciebie jest na bakier.Czego Cię nauczono na tych studiach? Chamstwa!
    Chamstwu trzeba się przeciwstawiać jeszcze większym chamstwem.Wężykiem,
    wężykiem...!
  • ~Pani Eliza
    (2013-02-12 19:32)
    Oba komentarze niezywkle celne,nic dodac nic ujac!
  • ~keya
    (2013-02-12 19:46)
    Odczepcie się od pani Agnieszki i nie szukajcie, drogie panie wszędzie siebie, bo to już robi się śmieszne! Ja rozumiem, że jak się już jest trochę na uboczu to robi się przykro, ale czas leci.. Trzeba się z tym pogodzić i nie szukać siebie WSZĘDZIE!
  • ~keya
    (2013-02-12 21:42)
    re ok - nie rozumiem twojego wpisu. Twoja głowa nie bardzo pracuje!
  • ~POlon
    (2013-02-12 22:25)
    skończcie już z tym prymitywną w opłakanym stanie szulim , bo to się staje już nie smaczne
  • ~-
    (2013-02-12 23:00)
    Wyliniała skur...na pinda .
  • ~Aśka
    (2013-02-12 23:24)
    nie miałam wątpliwości,że pani Agnieszka mówi o swojej pracy , a nie o starszych paniach z poprzedniego wieku, których zapewne w akcji nie widziała bo jest za młoda.Pozdrowienia pani Agnieszko,
  • ~kolo
    (2013-02-13 05:25)
    ...no to ja takze sprostuje niektore wypowiedzi na temat pani Szulim:
    Uwazam zatem, ze pani Szulim powinna byc pokazywana i cytowana jedynie w artykulach z jej intelektualnie rownymi: Grycankami.
    Zenada.


    Odreaguj czytelniku:

    UWAGA!
    nowy film z odnalezionymi fotkami:

    3 x w.atlantspace.de/marianna8/

    oraz juz znane:

    3 x w.atlantspace.de/marianna7/
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~yes
    (2013-02-13 07:21)
    NACPANA PINDA chce sie teraz wybielic.
  • ~freon
    (2013-02-13 08:14)
    Dziewczyno ! Odstawisz zioło to sens wypowiedzi ci powróci.
  • ~stary telewidz
    (2013-02-13 12:08)
    Panie Redaktorze z kolejnym zdumieniem czytam informacje, lansowane przez paru dziennikarzy, że panie Loska i Wander to "legendy" TVP. Legendy (?) to chyba tylko dla Was piszących za wierszówki.
    Zawsze wprawiało Was w niemy zachwyt, że pani Loska potrafiła (jako aktorka) wyrecytować z pamięci stronę maszynopisu z programem telewizyjnym - wielki wyczyn, nieprawdaż? Dla aktorki, nauczonej do pamięciowego opanowywania dużej roli, to pestka.
    Czy też przypadek kolejnego zamążpójścia pani Wander za kpt. Krzysztofa Baranowskiego, który był Jej m ilością życia.
    To było podstawą sensacji na miarę wiekopomnej pamięci, która przez Was wielokrotnie powielana przy różnych okazjach była podstawą do tworzenia "legendy". Jeden dziennikarz napisał, inni przeczytali i coś dodali i tak ploty urosły na miarę "legend", zupełniej jak w operowej arii o plotce.
    Moi kochani współcześni Redaktorzy, posługujący się bezkrytycznie plagiatem zachwytów swoich starszych kolegów, pozwólcie na poinformowanie Was, że prawdziwymi LEGENDAMI polskiej telewizją są i pozostaną pani Edyta Wojtczak autentyczna Gwiazda wylansowana przez wielbiących Ją telewidzów (dziennikarzy także), czy też pani Irena Dziedzic (cokolwiek by o Niej nie mówiono, czy pisano). Że nie wspomnę już o paniach Jadwidze Piątkowskiej-Witkowskiej, Bożenie Walter, Annie Głębockiej czy też o przedwcześnie zmarłej Grażynie Nowickiej, które zasypywane były codziennie dziesiątkami listów od telewidzów.
    A Panowie? Też autentyczne Legendy TVP - pan Eugeniusz Pach oraz nieodżałowany, a zarazem niekwestionowana największa Gwiazda i Legenda pan Jan Suzin.
    Redaktorzy skupcie swoje wspomnienia na pamięci prawdziwych legend, a nie lansowanych na siłę "gwiazdeczkach". Prawdziwe dziennikarstwo zawsze polegało na opisywaniu faktów widzianych z wielu stron, a nie na bezkrytycznym przepisywaniu "informacji" gdzieś tam przeczytanych i tworzeniu wygodnych dla Was teoryjek.
  • ~arsen lupin
    (2013-02-13 12:13)
    Napewno marihuana przez te lata jej palenia zrobila swoje, popytajcie psychologow od uzaleznien, w tej chwili w escerock juz sie nie wypiera, ze nadal pali, odnosze wrazenie ze ona Wojewodzkiemu tym imponuje. Jest na tyle glupia ,ze nie wie ze zona jej pracodawcy kiedys tak wlasnie zapowiadala te nieszczesne filmy za komuny.
  • ~ZORRO5
    (2013-02-13 14:14)
    A JA DALEJ NIE WIEM : JAK MAM " NADĄĆ PINDĘ " ? NO I CZY TO JEST BEZPIECZNE ... DODAM , ŻE NIE PALĘ TRAWY
  • ~JURA
    (2013-02-13 19:15)
    Co można powiedzieć o głupiutkiej Szulim? Powiem tak - Pan Miszczak bardzo się pomylił z tym zatrudnieniem i jak ją szybko przyjął tak szybciutko wywali - zobaczycie.
  • ~qwerty
    (2013-02-13 23:05)
    ciemnogrod tu wypisuje,moze oprocz Aski,pozdrawiam
  • ~Ach ta Boguśka Wander
    (2013-02-14 07:32)
    Ach Boguśka Wander, pamiętam ten wulkan seksu czytający codziennie program TV przed zakończeniem programu w TVP o godzinie 22.00 i ten namiętny głos informujący ,że jutro Bolek i Lolek o godzinie 19.00. Raczej nie wyglądała na szczególnie zmęczoną mimo późnej godziny nocnej.
  • ~mamoniowa303
    (2013-02-14 09:15)
    Przestańcie już lansować tę miernotę. Bełkot tej silikonowej panienki najwyraźniej świadczy o jej przepalonej mózgownicy !