Lis straciła cierpliwość i demaskuje plotkarską prasę

| Aktualizacja:

Hanna Lis jest kolejną postacią życia publicznego, która postanowiła pójść na wojnę z kolorową prasą. "Zwykle nie reaguję na wyssane z palca teksty, które pojawiają się o mnie w kolorowej prasie. Dziś doszłam do wniosku, że brak reakcji jest przyzwoleniem na kolejne erupcje nieskrępowanej wyobraźni redaktorów niektórych czasopism." - pisze dziennikarka we wstępie do felietonu demaskującego metody działania plotkarskich magazynów .

wróć do artykułu
  • ~won czarownico ruda do piekła
    (2013-02-08 18:03)
    kiedy ta wredna czarownica zniknie wreszcie z panoramy _żeby ludzie oglądać w końcu mogli
  • ~DOROTA
    (2013-02-06 11:52)
    NIE ROZUMIEM JEJ.A CZY JAK ZWIĄZAŁA SIĘ Z TOMASZEM LISEM(CZYT.MĘŻEM KOLEŻANKI) I POJAWIAŁĄ SIE CO I RÓŻ W KOLOROWYCH PISMACH WYZNAWAJĄC LISOWI MIŁOSĆ AŻ PO GRÓB I O TYM ZE TRAFIŁĄ SZÓSTKA W TOTOLOTKA POZNAJĄC GO TO WTEDY JEJ TO NIE PRZESZKADZAŁO???NIE WIEM DLA MNIE TA KOBIETA JEST OBŁUDNA,NIE WIE CO MÓWI.PANI HANIU U PANI PONOĆ WIEJE NUDĄ-SAMA PANI PRZYZNALA I BYĆ MOZE DLATEGO NIE CHCE PANI ABY O NIEJ PISANO??BO I PO CO???LEPIEJ POCZEKAĆ KIEDY BEDZIE SIE DZIALO LEPIEJ I WTEDY ZNOW BEDZIE SIE PANI CHWALIC SZCZESCIEM NA ŁAMACH PRASY TYLKO SZKODA ŻE ZBUDOWANYM NA CZYJEJŚ KRZYWDZIE.ŻYCIE JEST DŁUGIE ALEŻ JAK ZASKAKUJĄCE.
  • ~vv
    (2013-02-05 12:33)
    Głupia baba,nie lubię jej i pajaca lisa.
  • ~wiola
    (2013-02-05 11:21)
    Uwazam, ze pani Hanna Lis jest bardzo inteligentna i madra osoba. Komentarze,ktore widnieja, wynikaja z zawisci, a moze nawet wypisywane sa przez znajomych, czy przyjaciol Kingi Rusin. Tak, bo Kindze Rusin bardzo daleko do Hanny Lis... taka jest prawda !!!
  • ~TOMAR
    (2013-02-05 10:17)
    KTO JAK KTO , ALE TA LISICA POWINNA WIEDZIEĆ JAK SIE W MEDIACH NISZCZY LUDZI.. ZMIEŃCIE JEJ ZDJĘCIE BO TO ZAŁACZONE BRZYDKIE
  • ~BZ
    (2013-02-05 03:41)
    SKORO TEN TYP POPULARNOSCI MĘCZY BRUKOWCE PRZESLADUJĄ TO MOŻE CZAS IŚĆ NA WCZESNEJSZĄ EMERTURĘ. ALIMENTY SA MĘŻUS PRACUJE A I WIDZOWIE TVP ODETCHNĄ
  • ~jan
    (2013-02-05 01:12)
    To ta córusia SBeków ?
  • ~Wacek
    (2013-02-05 00:11)
    Cyba mam prawo powiedzieć,ze jest brzydka,mimo,że tuningowana.
  • ~gorol
    (2013-02-04 23:49)
    Ja tesz jej bardzo nie lubie zlodziejka mezow ito kolezance ukradla podla baba.
  • ~kol
    (2013-02-04 22:40)
    tak jak brzydkie , tak i głupie
  • ~kol
    (2013-02-04 22:38)
    czekamy kiedy wyleci z propagandy tvp razem ze swoim kochasiem
  • ~sad blisko matola palicioty
    (2013-02-04 22:17)
    Myslalem ze jest madrzejsza, poprostu na glupie pytania, czesto chamskie sie nie odpowiada lub odklada sie telefon.Maz powinien ja uswiadomic.
  • ~johan
    (2013-02-04 22:07)
    Nie lubię wrednych ludzi.A taka jest partnerka Lisa.Czekam kiedy ją wywalą z telewizji.
  • ~kuba
    (2013-02-04 22:04)
    Podpicowana chemicznie Lisica .
  • ~lilka
    (2013-02-04 22:03)
    Jak ją widzę w TV to zmieniam kanał.Precz z Lisami .
  • ~miron
    (2013-02-04 22:01)
    Napisali jej kiedyś za plecami w Teleekspresie "dupa" i jest to święta prawda.
  • ~treteb
    (2013-02-04 21:55)
    "opiniotwórczych portalach poświęconych życiu celebrytów|" im sie juz do reszty w dupach poprzewracao
  • ~gosciu
    (2013-02-04 21:34)
    wstretne babsko lisica
  • ~Werka
    (2013-02-04 21:33)
    Pytanie na śniadanie w TVP 2 to był mój ulubiony poranny program, od czasu jak tylko pojawiła się w nim H.Lis oglądam "Dziendobry TVN". Nie lubię tego przemądrzałego i brzydkiego babsztyla. Moja córka i znajomi też ją wyłączają .
  • ~inna
    (2013-02-04 21:30)
    sama narozrabiała - teraz idzie na wojnę phi