Węgrowska płacząc tłumaczy się z udziału w seksaferze

| Aktualizacja:

Nazwisko Iwony Węgrowskiej pojawiło się w mediach w kontekście głośnej seksafery w polskim show biznesie. Piosenkarka po raz kolejny postanowiła wytłumaczyć, jaka była jej rola na jednym z seks wyjazdów.

wróć do artykułu
  • ~UBEK
    (2013-02-02 05:58)
    ona samym wyglundym potwierdzo ze jest dajka
  • ~klkl
    (2013-02-01 21:08)
    Postanowiła niczym Sawicka z PO popłakać, a może ktos uwierzy... W sumie widzowie tvn to ludzie o ograniczonych mózgach, więc kto wie.
  • ~mietek
    (2013-02-25 19:32)
    iwonko sex za kase to nic strasznego ty nie masz pomysłu na inny sposób zarobienia kasy to dajesz,ale jestes już stara i niestety ale wzięcie się skończy.Sztuczne cycki i wargi to koszmar,niedługo musisz przeprowadzić operację waginy bo wisi i jest chyba bardzo rozciągnięta i pomarszczona,ale za 20 tysięcy będziesz jak funkiel nówka.
  • ~destroyer
    (2013-02-01 21:17)
    A w naszym sejmie to kto? Zmieniaja partie, zmieniaja poglady albo wcale ich nie mają i to wszystko dla kasy. Czy to nie prostytucja???
  • ~Zuzia
    (2013-02-02 09:49)
    Celebrytko Węgrowska! Nie zaczyna się zdania od wyrazu "mi" Mówi się i pisze : mnie. Proszę zapytać prof. Miodka.
  • ~kumpel
    (2013-02-04 09:16)
    dawala dobrze placili zlapali to placze ala dlaczego prostytucja w polsce nie jest karalna zawod jak kazdy inny nie ma sie czego wstydzic tylko prosze nie piszcie wiecej celebrytka kazda profesja ma swoja nazwe
  • ~Borys.
    (2013-02-02 09:03)
    Co to za chory kraj się zrobił z tej polski ? Jak tylko jakaś pinda pokaże cycki w gazecie to natychmiast szmatławe "gazety" wołają, że to celebrytka. Co to za kretyńskie określenie debili ? Na każdym kroku wyłażą z jakiś dziur żenujące pajace w rodzaju Węgrowskiej, Jacykowa, Siwiec i innych nieudaczników, a niby media promują ich wszędzie i jak się da. Brak słów na taki szajs.
  • ~kazik
    (2013-02-01 19:09)
    pani Iwono fajna z pani kobitka. Ale i tak wiemy, ze wszycy artysci to prostytutki
  • ~bralczyk
    (2013-02-01 19:16)
    Jeśli kobieta za pieniądze daje dxpy to jest zwyczajna prostytutką.
  • ~bolek
    (2013-02-01 19:42)
    Prawda czasu prawda ekranu IWONA ty tam bylas za tlumacza tylko taka wersja jest tylko prawdziwa ibyl tam tajemniczy DON PEDRO Z KRAINY DESZCZOWCOW a mowia ze pieniadz nie smierdzi troche tego bylo otrzyj lzy i do zajec
  • ~Gerontomamaburdel
    (2013-02-01 20:21)
    Ta na zdjęciu to chyba dla starych dziadków:))
  • ~kolo
    (2013-02-02 08:43)
    ...z trudem powstrzymuje i ja lzy. ale ze smiechu.
    Celebrytka (juz samo to okreslenie przypozadkowuje ja w szeregu) tlumaczy sie myslac, ze czytaja jej wywody - podoni do niej.
    Dziwkarstwo to juz standard w swiecie modelek, prezenterek, piosenkarek i poczatkujacych aktorek (chociaz ta ostatnie profesja wymaga dosc czestego "poswiecania sie")

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~związek partnerski
    (2013-02-01 20:47)
    To ja już wole z jakimś marszałkinią, nie ma grzecha a i dobra prasa
  • ~@kazik
    (2013-02-02 00:37)
    Mowi sie KOMEDIANTY a nie artysci. !!!
  • ~wariaci
    (2013-02-05 06:40)
    Dajka czy nie, to jej sprawa, wszyscy tu kometują a sami ruchają się z kim popadnie i nawet za friko, bo niestety polskie zwykłe kury domowe nie mogę liczyć na nic innego poza szybkim sexem z brzydalem z małym penisem a jeszcze o małpim mózgu. A jej zapłacili czy nie, to już jedno, w każdym razie nikt nie może przeboleć że sam nie dostał takiej propozycji. Głupole. Zajmijcie się wszyscy swoimi brudnymi dupami.
  • ~weqa
    (2013-02-01 18:55)
    żyjemy jak damy , a jak nie damy to zdychamy
  • ~goj
    (2018-05-01 05:41)
    jako una saro i POskudno
  • ~yu
    (2013-02-01 18:35)
    Sorry, ale Iwona Węgrowska sama daje powody do różnych przypuszczeń. Pozuje do wielu obiektywów wyglądając jak...no wiecie kto...a potem jest płącz.
  • ~obiektywnie
    (2013-02-03 11:03)
    Jej tłumaczenia można podsumować "nie potwierdzam nie zaprzeczam" ...czyli TAK
  • ~Marek
    (2013-02-02 18:27)
    Świetny duet z Sawicką ,wchodziła do łóżka z butami a póżniej dopiero zachodzi po rozum do głowy.Ale to się nie wymydli i jej "D..." licznika nie ma od takiego biznesu chyba nie płaci się podatku !