Iwona Węgrowska postanowiła po raz kolejny zapewnić opinię publiczną o tym, że nie uprawiała seksu za pieniądze. W tym celu celebrytka zawitała do programu "Dzień Dobry TVN". Siedząc na przeciw Marcina Prokopa i Doroty Wellman, piosenkarka bliska nieco udawanego płaczu zapewniała:

Reklama

Proszę mi wierzyć, że jestem w tej sprawie niewinna i niesłusznie pomówiona przez brukowce i portale. Jest mi bardzo przykro, że muszę się tłumaczyć z takiej właśnie sprawy, jest to dla mnie bardzo żenujące.

Jednocześnie Węgrowska przyznała, że zdarzyło jej się wziąć udział w jednym z takich wyjazdów:

Ja byłam wyłącznie raz, ale nie w takich charakterze, jak to przedstawiły media. Ja byłam tylko i wyłącznie zaproszona na ten wyjazd jako celebryta. Mi zaproponowano wyjazd wyłącznie w charakterze fajnej zabawy, narty, duża impreza, dlaczego z tego nie skorzystać? (...) Nikt mnie do niczego nie zmuszał, nikt mnie nie ciągnął za uszy, to była moja dobra wola że ja się tam pojawiłam. To był wyjazd faktycznie zorganizowany przez tą Emilkę, którą znałam dużo wcześniej.

Celebrytka przyznała także, że za wyjazd wzięła wynagrodzenie jako celebrytka, a nikt nie powiedział jej wprost, że jest to impreza w której wchodzi w grę uprawianie seksu za pieniądze. Ocierając łzę, Węgrowska stwierdziła, że nie wie, dlaczego media tak bardzo ją skrzywdziły, pomawiając o coś, czego nie zrobiła:

Reklama

Nikt mi nie złożył takiej propozycji. Nie było czegoś takiego proszę państwa. A nawet gdyby było, to jest moja wola czy ja z kimś pójdę do łóżka czy nie pójdę

Reklama

Na zakończenie celebrytka stwierdziła, że wobec mediów, które informowały o jej prostytuowaniu się, wyciągnie konsekwencje na drodze sądowej.

Cały wywiad z Iwoną Węgrowską można obejrzeć pod tym linkiem:

http://dziendobry.tvn.pl/video/iwona-wegrowska-jestem-niewinna,104,newest,74972.html