Mikołaj Krawczyk porzuci kochankę i wróci do matki swoich dzieci?

Jak donoszą plotkarskie media, czarne chmury zbierają się nad związkiem Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk. Aktor tęskni ponoć za synami i coraz więcej czasu spędza z byłą partnerką, Anetą Zając.

wróć do artykułu
  • ~ania
    (2015-03-20 03:08)
    Mowilam to mnie nie sluchales!Teraz w ramach przeprosin odblokuj mnie na facebook. Nie chciales sluchac to teraz bedziesz placil za podzial majatku. W twoim domu zamieszka inny facet. Powodzenia.
  • ~nbv
    (2014-11-30 16:06)
    Krawczyk nie ma do czego wracać do tej nijakiej zając jak Aga taka seksi a ojcem zawsze pozostanie, zając nie była jego żoną więc poco piszą o Agnieszce kochanka
  • ~wybor
    (2013-02-18 14:36)
    Obejrzal sie alfons,ze nie tedy droga? Osobiscie pognalabym tego stesknionego tatusia. Jak raz poszedl "w cug", to tylko kwestia chwili ,jak poleci za nastepna.
  • ~mmmm
    (2013-02-11 22:28)
    daj sobie spokuj dziewczyno dzieci odchowalas a on wruci na gotowe niech dalej siedzi z ta swoja cizja i da ci spokuj nieprzyjmuj go spowrotem
  • ~Gość.
    (2013-02-05 18:12)
    Mmm ; ** On jest taki Śliczny ; D
  • ~gabka
    (2013-01-29 13:45)
    slaby to tata i partner ktory nie wie co chce , za chwile znowu bedzie zakochany, prawdziwy mezczyzna kocha raz i mocno, takiemu mozna zaufac, ato jakgumka od kalesonow., raz w jedna strone raz w druga.
  • ~KOLA
    (2013-01-19 20:25)
    NIE PODPUSZCZAJCIE DZIEWCZYNY SĄ DZIECI I TRZEBA RAZEM WYCHOWYWAC . TYM BARDZIEJ ŻE SĄ CHORE . A WŁODARCZYK TO DRUCIARA !!!
  • ~Figa
    (2013-01-19 08:49)
    A gdzie to ciało astralne?No gdzie?
  • ~frau
    (2013-01-19 07:58)
    Na miejscu pani Zając nie wpuściłabym takiego smarkacza do domu! Jest kompletnie niedojrzałym chłopczyną. Niech wraca tam, gdzie polazł. A pogoń dziewczyno to coś tam gdzie raki zimują!! Dupek żołędny!
  • ~Znawca środowiska
    (2013-01-19 00:06)
    Ot chłopaczyna po kilku chwilach zauroczenia koncertowym obciąganiem Włodarczyk jednak zrozumiał że oral to nie wszystko.Mówią że Aga jest w tym super ale normalny facet powinien wybrać matkę swoich dzieci.Jego żona w oralu ponoć nie jest aż tak otwarta jak Aga ale to według mnie tylko niuanse.Życie dzieci są ważniejsze niż obciąganie,nawet przez Agnieszkę Włodarczyk
  • ~uczciwość
    (2013-01-18 20:26)
    Będzie kretynką jak tego brudasa z powrotem weźmie do łóżka.
  • ~house md
    (2013-01-18 19:29)
    A potem syf, hiv i kłykciny kończyste.
  • ~Awa
    (2013-01-18 16:56)
    chlopie opamietaj sie i wracaj do dzieci, a nie siedz z ta brzydota
  • ~Iga
    (2013-01-18 15:37)
    Aneto nie przyjmuj tego rozplodowca
  • ~bobby33
    (2013-01-18 15:14)
    ja do gadu , co to kogo interesuje ,ze ci lata .
  • ~Dzieciak z beverly hills 90210
    (2013-01-18 15:08)
    Wymiana partnerów u nich jest tak szybka, że jeszcze z kilka razy odejdą i powrócą do siebie.
  • ~Zającówna
    (2013-01-18 15:00)
    Kopa w dupę i won do Agnieszki! Widziały gały co brały.
  • ~krawczyk
    (2013-01-18 14:12)
    Kocham moich dzieci boginie a pier-ole co się na --uj nawinie
  • ~woil
    (2013-01-18 13:54)
    To normalne:) Ona staje na nogi, a on oczy otwiera i nie może uwierzyć, że się dziewczyna pogodziła z tak "ogromną" stratą:):):)
  • ~liki
    (2013-01-18 13:31)
    Jak to Zając, chyba Zającowa