Korwin-Piotrowska broni Rusin i atakuje Wojewódzkiego

| Aktualizacja:

Spór Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin wywołał poruszenie w polskim show biznesie. Głos w tej sprawie zabrała między innymi Karolina Korwin-Piotrowska, która stanęła po stronie Kingi, a Kubie zarzuciła, że czuje się bezkarny.

wróć do artykułu
  • ~KamKam
    (2015-05-08 04:40)
    Wojewódzki może i Siwiec załatwił ale ze swoją cudną "wodzianką" i Dodzią jest za Pan brat... Te Panie niestety są także na poziomie Siwiec, więc cóż takiego cudownego Wojewódzki robi? 2 czy 3 idiotki? Żadna różnica :)
  • ~gość
    (2013-01-15 20:52)
    do motek.Aleś stary się zamotał ,jaka to baba chłop z P. Kingi Ty chyba masz coś nie tak ze wzrokiem .
  • ~Polon
    (2013-01-15 11:43)
    dwóch głupków na zdjęciu , taka jest prawda
  • ~szołbiznes
    (2013-01-15 10:37)
    Spory dziadków jak ja to lubie, bicie piany o nic i jeszcze ta szumna nazwa wszoł biznes, hahaha.
  • ~zxcasd
    (2013-01-15 09:56)
    I bardzo dobrze, że istnieje w polskim show biznesie taki przesiewacz "pseudo talentów" jak Kuba Wojewódzki. Gdyby nie jego sarkazm, zapewne oglądalibyśmy dzisiaj w tv non stop siwiec i więcej tego typu "meteorytów".

    Brawo Kuba. Niech ta korwin (nie znam), wyjawi nazwiska podpisujących się pod słowami prowadzącej kawa na ławie czy herbata? Nie oglądam, bo o tej godzinie jestem w pracy.
  • ~maja
    (2013-01-15 09:32)
    Nie wiem czy Pani Rusin jest utrapieniem personeluw restauracjach, ale jej niektóre wypowiedzi w tv budzą niesmak. Można tu zgodzić się z Panem Wojewódzkim,że jest arogantką.Brak jej klasy, niestety.
    Jednocześnie dodam,że w tv jest więcej takich Pań. I nic do rzeczy nie ma tu ich dziennikarski dorobek.
  • ~rys
    (2013-01-15 09:22)
    WOJEWODZKI=BUUUFON!Kropka.
  • ~motek
    (2013-01-14 22:34)
    rusin to ta babo-chłop z propagandy tvn-u
  • ~Magda
    (2013-01-14 18:09)
    ciekawe, co się stanie, kiedy wyjdzie na jaw, że Kubuś to gej.
  • ~krasnal
    (2013-01-14 15:24)
    Wojewodzki to taka szmata wykreowana przez medyja glownego scieku,

Może zainteresować Cię też: