Maria Czubaszek zdradziła wysokość swojej emerytury

| Aktualizacja:

Emerytury polskich artystów i ludzi mediów nie należą do wysokich. Maria Czubaszek, w ostatnim wywiadzie zdradziła, że wciąż musi pracować i występować w telewizji, ponieważ pieniądze, jakie otrzymuje od państwa wystarczają jej jedynie na papierosy .

wróć do artykułu
  • ~autorka
    (2012-11-15 08:21)
    Do kogo te żale. Ile odłożyliście w Zusie na swoją emeryturę?. Przy 50% kosztach uzyskania przychodu trochę tej kasy mieliście, więc było z czego odkładać. Nie odkładaliści, a i tak ją macie. Ja płacę składki już 37 lat i wcale nie jestem pewna, że ją wogóle dostanę.
  • ~Ekog
    (2012-11-15 03:14)
    Pani Czubaszek mogę słuchać codziennie bo to mądra niewiasta.Katolickie typsy średniowieczne zabobony nie zrozumieją jej nigdy.
  • ~ares
    (2012-11-15 07:29)
    Jak się płaciło na ZUS od najniższej krajowej to się ma co się odkładało i tyle
  • ~Luzik
    (2012-11-15 08:35)
    No ale przepraszam...wobec Boga i ZUSU wszyscy są jednakowi :)
    US - to już demokracja
  • ~~~ga
    (2012-11-14 22:52)
    Pitoli głupoty. A tantiemy to gdzie. Poza tym trzeba było odkłada i jak powiedział mądrze jeden Prezes tyż generał strażaków sikawkowych Palaków Waldek, trzeba sobie było dobre układy z dziecmi wyrobic. Byłóby lżej i weselej.
    A tak, ta głupia baba za pare groszy obrabia w okienku z niejakim Grzegorzem synem Brunona tzw tyły tych których TVN-nownia nie lubi. Cóż każdy grosz nie śmierdzi. Po prostu sprzedaje się ta wiedźma i tyle.
  • ~vimmi
    (2012-11-15 07:11)
    ciekawe jakiej wysokości składki na ZUS płaciła???
  • ~M.
    (2012-11-15 08:36)
    Niech spłonie z tymi fajami.

    I ona mówi szczerze i uczciwie. Szczerze to ja watpie w jej uczciwość. Komunistyczna kukiełka.
  • ~pijok
    (2012-11-15 00:13)
    trzeba było nie wyskrobywać, to może by bachory kieliszek wódki podały
  • ~PUCHATEK
    (2012-11-14 18:26)
    Nikt mi nie wmówi że zarabiała mało ,ale do urzędu skarbowego wykazywała mało,taka to polska zapobiegliwość ludzi kultury ,twórców .Odprowadzała od najniższej krajowej to i emerytura od najniższej i na dzisiaj od 1500 zł brutto .czyli wszystko się zgadza bo matematyka to nauka ścisła oparta na prawdzie .Jeszcze pytanie ile lat odprowadzała podatki, bo mnie wychodzi że ze stażu około 35 lat Wskaznik 50-60 % razy lata i wychodzi 800 -1200 zł i teraz musi się sprzedawać jak prostytutka by zarobić na życie na emeryturze ,gdy się przedtem przehulało się tantiemy
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-17 18:47)
    MARIA CZUBASZEK CZY MOGE CIE ZAADOPTOWAC DO EUROPY NATYCHMIAST
  • ~gościu
    (2012-11-20 13:29)
    No cóż jakoś nikt się nie przejął losem tych biedaków , ja także tej osoby nie lubię.
  • ~mamuska
    (2012-11-20 10:57)
    szkoda tej babie dac emeryture powinna sie za te skrobanki w piekle smazyc a nie plakac ze ma malo kasy na co zasluzyla to ma wstydz sie babo bo ja na miejscu zusu to bym ci emeryture zabrala
  • ~Sablena
    (2012-11-19 19:08)
    Ale dziadostwo te nasze "gwiazdy"! Trzeba było pracować, to byście teraz mieli wyższe emerytury - jak każdy emeryt, który odprowadzał składki do ZUS!
  • ~Fanka
    (2012-11-25 12:49)
    Pani CZUBASZEK ,papierosy nie musisz palic , ONE szkodza ,zamiast papierosy kup sobie chleb i nie narzekaj .
  • ~wizgor
    (2012-11-18 17:33)
    Czubaszek, Polacy tez maja tylko tyle. Ale do tego jeszcze DZIECI na utrzymaniu. To TUSK zafundowal wszystkim taka biedę. A TY wysługujesz sie temu złodziejowi i oszustowi. Zamilknij, krętaczko.
  • ~@#
    (2012-11-16 00:19)
    Też nam serwujesz jędzo z nędzą taką starość z zaprzyjaźnionymi mediami, którę wyniosły ferajnę ryżdzielcową do władzy. Na stare lata będziemy zastawiać sztuczne zęby w lombardzie, żeby kupić worek kartofli na zimę
  • ~Mirella
    (2012-11-15 08:41)
    W dzisiejszych czasach , żeby zarabiać, trzeba mówić tylko to co każą. Pani Czubaszek jest wyjątkowo usłużna, opowie o tajemnicach alkowy, o zdrowiu, o skrobankach. Zawsze do usług. Za te parę groszy więcej...
  • ~Mikar
    (2012-11-14 19:10)
    To niech nie pali, będzie miała 1100 zł więcej.
  • ~ala
    (2012-11-14 22:42)
    To dlatego ta pani wyprzedaje sie z najbardziej intymnych zwierzeń.
  • ~marko
    (2012-11-14 22:35)
    ALE CO UŻYLI ZA MŁODU TO UŻYLI MY KLEPALIŚMY BIEDĘ A ONI NA SALONACH BALOWALI A TERAZ MY MAMY DALEJ BIEDĘ A ONI DOPIERO TAKIE JEST ŻYCIE JA DORABIAM ZA 4,50 ZA STRÓŻA NA BUDOWIE I NIE NIE NARZEKAM ALE GDZIE TAM ONI NA STRÓŻA PIEPRZONA SZLACHTA DO ROBOTY JAK MAŁO KASY JAK COŚ TO PROSZĘ O KONTAKT U NAS W FIRMIE PORTIERÓW POTRZEBA NO TAK KASA ZA MAŁA ALE JAK NIE MA CO DO GARNKA WŁOŻYĆ TO I 4,50 JEST DUŻO
    DO ROBOTY DARMOZJADY KOMUNA SIĘ SKOŃCZYŁA