Maria Czubaszek zdradziła wysokość swojej emerytury

| Aktualizacja:

Emerytury polskich artystów i ludzi mediów nie należą do wysokich. Maria Czubaszek, w ostatnim wywiadzie zdradziła, że wciąż musi pracować i występować w telewizji, ponieważ pieniądze, jakie otrzymuje od państwa wystarczają jej jedynie na papierosy .

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2012-11-14 08:39)
    A kto tej Pani i innym artystom zabronił płacić wyższych składek wtedy kiedy zarabiali kilka razy więcej niż normalni ludzie. sami są winni , a teraz płaczą ..
    Może mniej kasy z Panem Karolakiem powinna przeznaczać na gorzałkę, a więcej na składki ZUS
  • ~myszka
    (2012-11-14 08:57)
    Jak widzę tę pomarszczoną "śliwkę" to zgroza mnie ogarnia !
  • ~Stefan pies PO
    (2012-11-14 09:03)
    mam propozycje dla tej paniusi niech dorobi w sexbiznesie
  • ~TFUsk
    (2012-11-14 09:09)
    No tak, to wkrótce będziemy mieli specustawę,która zasłuzonym przyzna po 8 tys emerytury. Skąd pieniądze na to ? Ano - odbierze sie renty specjalne tym od styropianu, którzy mieli nerki poodbijane przez ZOMO teraz krzywo siusiaja...
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-11-14 09:10)
    Należy zabrać jej tę emeryturę, bo szkoda pieniędzy na papierosy i przeznaczyć na biedne sieroty.
  • ~pp
    (2012-11-14 09:10)
    Jak się nie chciało pracować na etacie i płacić składek to tak to jest.
  • ~kkk
    (2012-11-14 09:14)
    Nikt mi nie powie,że za lifting zapłaciła zdolnościami manualnymi?
  • ~adam
    (2012-11-14 09:14)
    Jak się pracowało i płaciło składki na ZUS to taką ma się emeryturę. Może na starość weźmiesz siebabo do porządnej ropboty a nie pier...ić co ślina na język przyniesie.
  • ~jozio
    (2012-11-14 09:17)
    Wyglada jak stara skarpeta. Ta mietla moze smialo sprzatac aby dorobic na fajki.
  • ~Iron Beret
    (2012-11-14 09:33)
    To wiele wyjaśnia, choć takie rzeczy robi się zwykle w młodszym wieku. Zatem naciąganie skóry to nie starczy odpał i objaw kiłowego uszkodzenia mózgu tylko inwestycja w narzędzia pracy? A te wszystkie brednie o skrobankach i "rzyciowe" przemyślenia w mediach to nieprawda tylko objaw zwykłego, ludzkiego głodu? Współczuję, Czubaszek. Naprawdę szczerze i serdecznie współczuję.
  • ~Plotus
    (2012-11-14 09:33)
    Nie trzeba było się rypać, tylko płacić ZUS-owi.
  • ~e123
    (2012-11-14 09:36)
    A kto jej bronił płacić większe składki i oszczędzać na starość. Znajomy ma około 1000 zł, ale przez lata jako przedsiebiorca płacił minimalna skladkę.
  • ~demost
    (2012-11-14 09:52)
    co za bzdury, ciekawe wobec tego za co p. Czubaszek zrobiła sobie ostatnio operację plastyczną w prywatnej klinice :)
  • ~Mnie ZUS poinformował
    (2012-11-14 10:06)
    Że jak będe dymać do 67 na obecnym stanowisku ...Dostanę Aż 460 Złotych Polskich Szmalcu.

    Po prostu uważam to za żart i sie śmieję...
  • ~ajron1960
    (2012-11-14 10:10)
    Przy takich zarobkach w TVN powinna mieć zawieszoną emeryturę. Jak jest taka prawdomówna to wystarczy położyć PIT za 2011.
  • ~star 29
    (2012-11-14 10:22)
    ważne że nasi wspaniali posłowie z POz DONKIEM i KOMORUSKIM będą mieć godne emerytury naszym kosztem
  • ~vh
    (2012-11-14 10:25)
    Zle to swiadczy o nich samych...
  • ~karol
    (2012-11-14 10:26)
    Trzeba było nie chlać a odkładać na emeryturę. Biedaczka podatków nie placiła, składek na emeryturę także i teraz płacze. Żałosna obrzydliwa baba.
  • ~nie słucham trójki
    (2012-11-14 10:29)
    trzeba było oszczędzać a nie wódę pić!
    - jaką składkę płaciłaś tyle dostajesz!
    - no i niech ci dzieci pomogą:)
  • ~tp
    (2012-11-14 10:37)
    To niech rzuci palenie, wszechwiedząca.