Maria Czubaszek zdradziła wysokość swojej emerytury

| Aktualizacja:

Emerytury polskich artystów i ludzi mediów nie należą do wysokich. Maria Czubaszek, w ostatnim wywiadzie zdradziła, że wciąż musi pracować i występować w telewizji, ponieważ pieniądze, jakie otrzymuje od państwa wystarczają jej jedynie na papierosy .

wróć do artykułu
  • ~Gryff...
    (2014-07-11 09:40)
    Ja też jestem emerytem,przepracowałem 45 lat w ciężkich warunkach i mam dobrą emeryturę.''Jak sobie pościelesz,tak się wyśpisz''Chulało się za młodu,to teraz są skutki?
  • ~2 filar
    (2013-02-08 09:50)
    hulali i pili kakaoooo
    nieroby,pijacy artysci kopulanty
  • ~vvv
    (2013-02-07 10:19)
    jak slucham tej starej kur...wy,to mi sie chce zygac
  • ~cvb
    (2013-01-25 15:40)
    Jakie macie dochody z telewizji a tez bym chciała dorobić i zyć jak wy tylko gdzie
  • ~Ja
    (2013-01-08 00:16)
    O co chodzi z tym babochłopem?Gdzie otworzę ty tylko ten Czubaszek.Nawet skrobankami się chwali.Nekrofilia?
  • ~ola
    (2012-12-24 01:24)
    żałowała na składki zuz to taka ma emeryture
  • ~aha!!
    (2012-12-22 18:01)
    a Trybunał Kostytucyjny wie najlepiej jak interpretować Konstytucję i jak okraść emeryta.=Trybunał Konstytucyjny pod Trybunał Stanu!!
  • ~b.robol 45 lat tyrania
    (2012-12-20 08:08)
    Na co liczyli artyści za "komucha"?. Przecież oni wiedli "jedwabne życie" przez cały czas tzw. zniewolenia. A przecież pamiętamy jak "wyemigrowali wewnętrznie" a teraz płaczą że emerytury cieniutkie. Trza było odkładać, było pewnie z czego a nie dawać na "przelew".
  • ~zbyszek
    (2012-12-13 10:18)
    przypominam wam ze mieliscie 50 % odpisu na koszty uzyskania przychodu jak sie jest mlodym mysli sie dolem a nie gora niestety sprobujcie siegnac pamiecia wstecz ile zescie przeputali kasy?
  • ~Marek
    (2012-11-28 16:51)
    Pani Czubaszek,tak przebojowa celebrytka wyobrażam sobie młodość Powinna zrezygnować z emerytury z ZUS na rzecz biednych Ma zaplecze finansowe
  • ~Zjadliwa_zmijka
    (2012-11-28 02:44)
    Jak sie dwoje niedoszlych dzieci bylo wyskrobalo, to na stare lata pozostaje "pomoc" matki ojczyzny. Glupi ma zawsze pod gorke...
  • ~Fanka
    (2012-11-25 12:49)
    Pani CZUBASZEK ,papierosy nie musisz palic , ONE szkodza ,zamiast papierosy kup sobie chleb i nie narzekaj .
  • ~ted
    (2012-11-21 07:03)
    ot i polski katolicyzm palamy nienawiscia i hamstwem do drugiego czlowieka modlitwa polskiego katolika panie boze daj wszystkim emeryture a najwieksza mi amen
  • ~ula
    (2012-11-20 14:07)
    proszę państwa o co tyle szumu ile płacili na ZUS tyle mają niech nie narzekają ,mnie z wypłaty potrącano połowę na emeryturę i PZU i co z tego mam 1000 zł. emerytury ,gdzie reszta moich pieniędzy , oni mogli sobie odkładać bo mieli z czego a teraz kto ma dzieci musi na nie liczyć a jak nie jak pani Czubaszek przestać palić to zaoszczędzi niestety nie ma sprawiedliwości w naszym kraju.
  • ~gościu
    (2012-11-20 13:29)
    No cóż jakoś nikt się nie przejął losem tych biedaków , ja także tej osoby nie lubię.
  • ~mamuska
    (2012-11-20 10:57)
    szkoda tej babie dac emeryture powinna sie za te skrobanki w piekle smazyc a nie plakac ze ma malo kasy na co zasluzyla to ma wstydz sie babo bo ja na miejscu zusu to bym ci emeryture zabrala
  • ~Sablena
    (2012-11-19 19:08)
    Ale dziadostwo te nasze "gwiazdy"! Trzeba było pracować, to byście teraz mieli wyższe emerytury - jak każdy emeryt, który odprowadzał składki do ZUS!
  • ~krys
    (2012-11-18 19:04)
    Biedna i wydaje wszystko na papierosy??? to chyba głupotą się nazywa??? Widocznie telewizja za dużo płaci że mają takie "parcie na szkło".Zostaje jeszcze ulica,można ulotki roznosić.
  • ~wizgor
    (2012-11-18 17:33)
    Czubaszek, Polacy tez maja tylko tyle. Ale do tego jeszcze DZIECI na utrzymaniu. To TUSK zafundowal wszystkim taka biedę. A TY wysługujesz sie temu złodziejowi i oszustowi. Zamilknij, krętaczko.
  • ~nina
    (2012-11-18 13:02)
    Jakie placili skladki taka maja emeryture,zarabiajac krocie na umowach o dzielo mogli cos zaoszczedzic na stare lata.