Czubaszek o Grycankach: Nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek jest znana z wygłaszania dosadnych i często kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio publicystka dość ostro wypowiedziała się na temat fenomenu Grycanek i wyjaśniła, dlaczego nie mogłaby porozmawiać z nimi na bankiecie.

wróć do artykułu
  • ~waldek z Gdyni
    (2012-11-19 10:15)
    Kiedy pani Czubaszek była o ponad trzydzieści lat młodsza ( ale wcale nie ładniejsza niż dzisiaj ) , wielkim przebojem był utwór grupy URIAH HEEP zatytuowany "LOOK AT YOURSELF" czyli "Spójrz na siebie" ...
    Niestety ; Pani Marii , którą wielu starszych czytelników / widzów pamięta
    jako fantastyczną autorkę wspaniałych audycji rozrywkowych nadawanych kiedyś przez Radiową Trójkę , obecnie dowcip i humor pomieszały się ze złośliwością . Moze to zresztą być po prostu starcza złośliwość , spowodowana
    żalem za "minionym" . Panie i panny Grycan nie są być może w moim typie , ale
    nigdy bym się nie ośmielił tak paskudnie i wrednie wyrażać sie o ich urodzie.
    Czasem lepiej nic nie mówić niż pleść głupstwa.
  • ~dragon
    (2012-11-14 12:38)
    ...- a panienki Grycan to niby takie piękne? Kupa obwisłego sadła. Gdzie tu jest coś , by to podziwiać. Mają kasę, to się lansują- młodsze lampucery od Czubaszek, na dodatek grube, też niebawem będą stare, wtedy to będzie masakra ... . Chodzące monstra a nie kobiety.
  • ~mario
    (2012-11-13 17:16)
    celebrytki ? chyba w hodowli świń. tłuste, brzydkie i zapewne głupie. Fajnie ioglądać, jak pieniądze rządzą , jak można mówić na brzydkie piękne !! Obywatele to tylko córki lodziarza !!!
  • ~januszjanusz
    (2012-11-13 17:22)
    No coz Czubaszek celebrytka ze stodoly. Warto sie czasem p. Mario zastanowic nad soba. a nie tylko dopieprzac ludzia. Reprezentuje pani kulture ciotki Bandziuchowej z Laczakowa.
  • ~esteta
    (2012-11-13 17:27)
    niewatpliwie Czubaszek jest w 10 tce najbrzydszych kobiet polskich, ale te tluste wsiury sa pasudne
  • ~jasio
    (2012-11-13 17:54)
    do watry:Pani Prezydentowa nie jest celebrytką,nie pcha się na szkło,jak te wypchane forsą
  • ~ewa22
    (2012-11-13 18:37)
    całkowicie się z nią zgadzam - Czubaszek już dawno powinna zniknąć z telewizji jako stara brzydka lampucera
  • ~r46
    (2012-11-13 18:43)
    Paskudna babo w sfilcowanej peruce nie lubisz wszystkiego co młode i ładne.Nawet kultury przez tyle lat się nie nauczyłaś.Za męża powinnaś mieć TALIBA on by cię wyszkolił.
  • ~fes
    (2012-11-13 21:09)
    Czubaszek w rankingu głupoty i brzydoty w absolutnej czołówce lumpensalonu. Zwolenniczka mordowania dzieci nienarodzonych.Moralnie niepełnosprawna. Zigniew ch .. Hołdys przy niej to dżentelmen i intelektualista.
  • ~Brzydula
    (2012-11-13 21:53)
    Pani Czubaszek może już straszyć dzieci w ciemnej ulicy,a nie udzielać wywiadów w sprawie urody.
  • ~mmm
    (2012-11-13 23:51)
    Starą zmarszczoną Czubaszek - do lamusa wsadzić, tam jest jej miejsce.
  • ~Masiek
    (2012-11-14 00:07)
    Jeżli na lubi patrzeć na rzeczy brzydkie to chyba pochowała lustra. Tak brzydkiej , do tego odpychającej, osoby ( trudno użyć slowa kobieyt, bo brzydkich kobiet nie ma,z reguły można się dobatrzć każdej czegoś pięknego). Wyjątek w przpadku Czubaszek wszystko jest ohydne, wygląd,zachowanie, zęby,glos spojrzenie, charakte itd.
  • ~Masiek
    (2012-11-14 00:08)
    Jeżli na lubi patrzeć na rzeczy brzydkie to chyba pochowała lustra. Tak brzydkiej , do tego odpychającej, osoby ( trudno użyć slowa kobiety, bo brzydkich kobiet nie ma,z reguły można się dopatrzć w każdej czegoś pięknego). Wyjątek w przypadku Czubaszek wszystko jest ohydne, wygląd,zachowanie, zęby,glos spojrzenie, charakte itd.
  • ~bul
    (2012-11-14 09:25)
    Ze starosci i brzydoty pomieszalo sie jej w glowie.Ona nie wie co mowi i co gorsze nie widzi swojej odrazajacej brzydoty,bo gdyby choc w czesci widziala to nie wyszlaby na ulice a co dopiero do tetewizji. Kobieto pozbadz sie zarozumialstwa i zejdz z oblokow na ziemie .Spojrz na siebie .
  • ~Urszula
    (2012-11-14 10:07)
    Pani Czubaszek,mimo,że zrobiła Pani sobie lifting twarzy,to dalej Pani brzydka,stara i przemądrzała.Pani twarz wygląda jak stare jabłko pomarszczone.Czyżby Pani jej zazdrościła,że jest ładna i pulchna a nie taka sucha jak Pani.Niech się Pani zastanowi co Pani niby taka inteligentna mówi.A głos ma Pani jak przepity staruch.
  • ~obrzydzony
    (2012-11-14 13:36)
    prosze już nie,nie NIE NIIE NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIE.CZY one PŁACĄ za ARTYKUŁY
  • ~janusz z biłgoryja
    (2012-11-13 16:44)
    No Q, śliczna się odezwała, ja cię muszę oglądać w tym TVN-nie i jeszcze tego starucha POwiatowego - byłaby z was fajna para.
  • ~dd
    (2012-11-18 10:17)
    Ja lubię patrzeć na Grycanki, ważę sporo(72kg w 166)ale od razu mam lepsze samopoczucie.
  • ~nina
    (2012-11-19 20:00)
    A SAMA nas ZMUSZA do OGLADANIA jej FACJATY !
    Uwaza, ze jak sie wyoperowala, to jest PIEKNA ??

    Obrzydliwa kobieta !!
  • ~Kika
    (2012-11-20 09:10)
    To Pani Czubaszek chyba nie lubi patrzeć też w lustro. Jak można krytykować kogoś za wygląd, na który nie zawsze mamy wpływ. Grycanki promują się przynajmniej za własną kasę. Jak Jola Rutowicz się promowała, to było OK?

Może zainteresować Cię też: