Czubaszek o Grycankach: Nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek jest znana z wygłaszania dosadnych i często kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio publicystka dość ostro wypowiedziała się na temat fenomenu Grycanek i wyjaśniła, dlaczego nie mogłaby porozmawiać z nimi na bankiecie.

wróć do artykułu
  • ~komentator
    (2012-11-13 09:37)
    nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie - to jak ona w lustro patrzy? A może w ogóle nie ma takiej rzeczy w domu?
  • ~kotulek
    (2012-11-13 09:43)
    Ha, ha... przygadal kociol garnkowi!
  • ~Bulba
    (2012-11-13 09:51)
    To nie patrz w lustro. Nie będziesz miała nudności i rozwolnienia.
  • ~nollet
    (2012-11-13 09:53)
    Super Maryniu, jesteś wielka, moj rocznik! Większosc z nas jest taka jak TY. operacji plastycznych wiecej nie rób, masz rozum, uroda to balast, w twoim wieku trudno ja konsumować! Zyj długo, jak najdłuzej, tego życzy Ci Władek
  • ~bmi 35
    (2012-11-13 10:04)
    to nie jest zaden fenomen.po prostu ktos płaci,aby te otyłe kobiety były lansowane. i tyle.
  • ~muaddib43
    (2012-11-13 10:07)
    Zgadzam się w 100%, Grycanki są wstrętne, a je lansują, bo poprostu płacą za to gruby hajs...
  • ~lustro
    (2012-11-13 10:11)
    To brzydactwo wszystkim opowiada że są brzydcy a sama jest okropna , stara pijaczka o wypatrzonym charakterze. Wygląda jak zepsute zgniłe jajko stara skorupa.
  • ~samsun
    (2012-11-13 10:14)
    piekna sie odezwala
  • ~opa
    (2012-11-13 10:15)
    Czubaszek nie ma luster w domu i juz wiadomo dlaczego zawsze tak wyglada
  • ~Lustrator
    (2012-11-13 10:21)
    Pani Czubaszek, a jak pańcia patrzy w lustro, nie ma Pani odruchów wymiotnych? Na Pani miejsceu miałbym je...
  • ~kulka
    (2012-11-13 10:40)
    Kupa czy rzygi? Wybór należy do ciebie.
  • ~wawa
    (2012-11-13 10:48)
    Czubaszek - baba Bazyliszek.
  • ~cichy wielbiciel antyków
    (2012-11-13 11:42)
    Zawsze podziwiałem wysoką kulturę osobistą i inteligencję Pani Czubaszek...I po raz kolejny nie zawiodłem się...Subtelne poczucie humoru,kobieca delikatność i życzliwość... A mogła przecież DAĆ W RYJ !!!
  • ~bansko
    (2012-11-13 11:46)
    -faktycznie - obrzydliwe beki tluszczu!No ale forse maja - dlatego musiy je ogladac..
  • ~keya
    (2012-11-13 11:52)
    Pani Maria ma rację! Rzygać się chce, jak się patrzy na te zwały sadła! Brawo pani Mario!
  • ~Wielbiciel puszystosci
    (2012-11-13 12:00)
    Skoro Czubaszkowa nie lubi patrzec na rzeczy brzydkie, to jak goli sie bez lustra?
  • ~sadfasdfs
    (2012-11-13 12:57)
    Rasistka?


    .
  • ~Emigrantka
    (2012-11-13 13:14)
    Pani Czbaszek brakuje taktu. Nikt w "cywilizowanej kulturze" tak by się nie wypowiedział, ponadto w art. 1 Konstytucji Europejskiej należy czytać.
    "Godność ludzka jest nietykalna". Ale Polska i Polacy "Europy" jeszcze nauczyć się musi. Moja prywatna opinia: Ja za Paniami Gryczankami też nie przepadam, ale mamy wolność słowa i prasy. Kto nie chce oglądać albo czytać nie musi.
    Na bankiecie rozmawiać też nie trzeba, ale unikać człowieka z powodu tuszy czy urody to ubliżające godności człowieka i także można nazwać to rasizmem.
    Pani Czubaszkowa, wstyd mi za Pani wypowiedź.
  • ~gość
    (2012-11-13 13:18)
    Dlatego zlikwidowała wszystkie lustra w domu i nigdy nie oglada sie w lustrze
  • ~EMR