Obie gwiazdy "M jak miłość" znają się od lat i spędzają ze sobą wiele czasu na planie telenoweli. W show biznesie sądzono dotychczas, że Mucha i Cichopek także prywatnie są przyjaciółkami. Tymczasem okazuje się, że poza planem relacje obu pań są znacznie mniej zażyłe:

Reklama

Trudno to nazwać przyjaźnią. Raczej jest to znajomość. Nie doradzamy sobie w sprawie dzieci. - powiedziała sceptycznie Katarzyna Cichopek

Anna Mucha również nie zapewniała o zażyłej przyjaźni, wyraziła się jednak na temat koleżanki z planu znacznie życzliwiej:

Dużo się u nas pozmieniało. Dojrzałyśmy, ale okazało się, że wciąż możemy miło spędzać czas. Mamy dobry kontakt prywatny, co odzwierciedla się na ekranie. Cieszy mnie, że przez te wszystkie lata jesteśmy wobec siebie lojalne. Jeśli czytam w mediach wiadomość, w której przyjaciel czy przyjaciółka powiedzieli coś na mój temat, to wiem, że nie zrobiła tego Kaśka. - powiedziała Mucha w rozmowie z "Super Expressem".

Jak sądzicie, dlaczego mimo tylu lat pracy i wspólnych doświadczeń Anna Mucha i Katarzyna Cichopek nie zdołały się zaprzyjaźnić?