Gwiazda skarży się na Wojewódzkiego: Strasznie mnie poniżył

Iwona Węgrowska była gościem przedostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". Okazuje się, że celebrytka nie wspomina tej przygody zbyt dobrze i jak twierdzi, nie mogła spać przez kilka nocy po programie.

wróć do artykułu
  • ~PiSowiec forever
    (2012-10-11 21:08)
    Poniza was? To po jaka cholere czolgacie sie do programu tego syna SB-ka?
  • ~do ~ana2012-10-11 18:23
    (2012-10-11 20:14)
    Każdy kto ogląda tego k****a też sam się poniża.
  • ~ela
    (2012-10-13 00:10)
    parcie na szkło jest tak wielkie, że niektórzy dadzą się nawet poniżyć, aby tylko zaistnieć na ekranie
  • ~sympatyk kuby
    (2012-10-12 07:13)
    w programie dobrze się bawiłą a teraz poniżona pustak wiedział jaka jest formułą programu każdy wie jakie taksty "wali "Kuba posżła się lansować i została "wylansowana"
  • ~Rocho
    (2012-10-12 08:43)
    Gwiazdom i gwiazdeczkom ku przestrodze! Nie chodzi się na spotkania z ludźmi źle wychowanymi. Problem jednak w tym,że ich parcie na szkło jest tak silne ze zrobią wszystko, pokreślmy wszystko, aby zaistnieć w przestrzeni publicznej. To gwarantuje kasę, udział w bankietach i darmowych przyjęciach. I to jest cena - którą płacą nasze tzw. gwiazdy i gwiazdeczki reklam, głupowatych seriali, kandydatki na kolejne żony naszych nowobogackich. I tyle.
  • ~Roora.
    (2012-10-12 09:12)
    Popatrzcie na jej zdjęcia w sieci i wypowiedzi. Nikt nie musi jej poniżać.
  • ~sed
    (2012-10-12 07:15)
    Czy ci tzw. aktorzy nie rozumieja, ze sami sobie sa winni ? Zamiast tego wyrosnietego chloptasia obchodzic szerokim lukiem to zgadzaja sie na tzw. wywiady. Ten osobnik wie, ze juz nie moze nic stracic bo zadnej wartosci nie ma, stracic moga tylko jego "goscie". Jesli jednak dran tak sie zachowuje zawsze mozna odpowiednio reagowac albo zwyczajnie wyjsc.
  • ~xyz
    (2012-10-12 07:37)
    Przeraźliwa głupota tej pani! Chyba wie, jaki jest Kuba! Po jakie licho tak lazła? A teraz ma pretensje! Do kogo! Chyba do siebie?! Kuba jak wyczuje, że ktoś jest intelektualnie na poziomie podłogi to sobie na wiele pozwala i ta pani dostała to czego chciała.
  • ~wow
    (2012-10-12 07:45)
    pani Iwono !! niech się pani nie przejmuje !! Kupa nie jest w stanie nikogo poniżyć !! sam z siebie robi błazna !!
  • ~obserwator
    (2012-10-12 08:10)
    Czego ta kobita jest gwiazdą? Chyba kiczu
  • ~jan
    (2012-10-12 08:36)
    ciecie ,bruki ,stare gnoje tak maja .jednych sie boja ze dostana w ryj drugich chca szmacic . to nie facet a smiec .
  • ~dziadek Jan
    (2012-10-12 08:59)
    Największym obciachem, oprócz założenia białych skarpetek do garnituru,jest pójście do programu Wojewódzkiego.
  • ~dajcie spokój
    (2012-10-12 11:10)
    ten facet to yyyintelektualista, zeby mu dogodzic potrzeba wybitnej inteligencji:;)
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-12 09:14)
    Widzę, że Dancewicz na wszystkich portalach dzisiaj zastąpiła Węgrowska...
  • ~telewidz
    (2012-10-11 22:16)
    Nienawidzę tego błazna,ale po kiego grzyba przyjmowała to zaproszenie,chciała zaistnieć zaistnieć w mediach głupia baba.Tego sku***** olewa sie ciepłym moczem!!!
  • ~dziwne
    (2012-10-12 06:29)
    Siwiec nie poniżył, a tez na sztuczne usta i cycki
  • ~ONEN
    (2012-10-12 18:34)
    Tgo durnia dawno należało bagatelizować i nie występować u niego
  • ~janusz penis kot
    (2012-10-17 14:36)
    Iwonko trzeba było go walnąć w obrzezanego ptaka (z fleka).
  • ~widz
    (2012-11-05 11:29)
    Zaprosił ją, by zadać naurtujące wielu z nas pytania - cóz odpowiedź była taka jakiej moz enie chcieliśmy, bo lubimy kiedy okazuje się, że poza cyckami ktoś ma coś do powiedzenia, ale czasme nie ma...
  • ~Tarantula
    (2016-05-18 10:20)
    Pani Iwona (z franc.= Iwonna) Węgrowska to rozsądna pozytywna osoba. Jest podobno celebrytką (cokolwiek to znaczy) i wykorzystuje "oskarżenia" umacniając swoją popularność. Wie, że najgorsze jest to, kiedy nie mówią o nas wcale. Co do p. Kuby W. to w naszym "nieszczęśliwym kraju" jest tak żle, że nawet on jest rybą.