Iwona Węgrowska została zamieszana w seksaferę w polskim show biznesie, kiedy wyszło na jaw, że brała udział w jednym z seks wyjazdów, organizowanych przez kobiety oskarżone o sutenerstwo. Węgrowska próbowała tłumaczyć się, że w luksusowej willi we Włoszech pojawiła się jedynie jako gwiazda i absolutnie nie świadczyła usług seksualnych za pieniądze, jej wyjaśnienia jednak nie wszystkich przekonały.

Reklama

Celebrytka podjęła więc decyzję o opuszczeniu kraju, w którym jak stwierdziła w jednym z wywiadów, została bardzo skrzywdzona przez media. Piosenkarka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie zamierza pracować nad swoimi nowymi utworami.

Kochani właśnie czekam w Londynie na kolejny lot. Jeszcze chwila i wsiadam na pokład samolotu do San Francisco. Już nie mogę się doczekać spotkania z producentami, trochę odpoczynku, ale wyjazd głównie w celach muzycznych :) Wracam za kilka tygodni! Trzymajcie się ciepło! - napisała na swoim Facebooku

Jak sądzicie, czy wyjazd z Polski pomoże Iwonie Węgrowskiej w odbudowaniu swojego wizerunku i powrocie do rodzimego show biznesu?