Korwin-Piotrowska ostro o celebrytach: Wsadzający sobie w odbyt

Karolina Korwin-Piotrowska bacznie przygląda się polskiemu show biznesowi i bez owijania w bawełnę wytyka mu głupotę i absurdy. W swoim ostatnim felietonie, dziennikarka w ostrych słowach skrytykowała celebrytów za emocjonalny szantaż i zarabianie na ludzkich emocjach.

wróć do artykułu
  • ~Rycerz
    (2012-10-02 08:46)
    Chociaz teraz kobita ma racje. ale takie mamy POMATOLSKIE spoleczenstwo. Taniec z gwiazdami, jakis glupi serial i glosujemy na PO!
  • ~Tarantula
    (2012-10-02 09:38)
    Pani Karolina ma 100 % racji i więcej. Już od dawna jestem tego samego
    zdania, a nawet sam kiedyś napisałem krótki komentarzyk do jakiejś tego
    typu "wiadomości" internetowej, gdzie wyraziłem podobną opinię. Ale cóż - jest to zjawisko globalne, a nasi"celebryci" (tfu ! ) wzorują się na zagranicy, bo zresztą sami nigdy by czegoś takiego nie wymyślili. Mają w tym udział sprawczy dziennikarze,telewizja, paparazzi itp. którzy z tego żyją
    Ale cóż - to jest papka dla pospólstwa.Przymusu oglądania nie ma.
  • ~cielę brytka
    (2012-10-02 10:08)
    Wszystko zeszło na psy (burki). Kiedyś na salonach gościły dystyngowane damy. Dzisiaj też są damy, ale z gatunku temu damy, tamtemu damy. A potem w mediach wynurzenia kociaków: ten mnie miał, tamten mnie miał. Mnie nurtuje tylko jedbno pytanie: co oni biorą? To jakieś solidne mózgotrzepy muszą być, bo poziom gwiazd polskich i nie tylko jest żałosny.
  • ~ana
    (2012-10-02 11:10)
    czy to jest ostra ocena? mozna codziennie przeczytać oceny o wiele bardziej ostre i to nie tylko wybranych artystek ale całego" środowiska "
  • ~Przemek
    (2012-10-02 11:16)
    Pani Karolino , święta racja , niedobrze się już robi od tych celebrytów, najwyzszy czas żeby zeszli na ziemie.
  • ~Smuda
    (2012-10-02 11:36)
    Ma całkowitą rację.
  • ~zoro
    (2012-10-02 12:24)
    ja nie mam problemów w ocenie tych goovien,po prostu spuszczam wodę i płyną tam gdzie ich miejsce.tak powinni robić wszyscy i odchody przestały by istnieć.
  • ~OBYS ZYL W GLUPICH CZASACH
    (2012-10-02 13:27)
    TEpoTA. w .NARODZIE TEpoTA W po. TEpoTA W MEDIACH,WSZECHOBECNE CHAMSTWO. REPUBLIKA CIEMNYCH INTERESOW, WLADZA W REKACH MANIPULATOROW, KLAMCOW I AFERALOW. CZEKAMY NA KOLEJNYCH DEBILI.PRZECIEZ NI CELEBRYTOW. MALPIM GAJU CORAZ WESELEJ.
  • ~Leo
    (2012-10-02 16:20)
    jak milo czytac madre wypowiedzi i przemyslenia, zgadzam sie z p. Karolina
  • ~wielbicielka