Kilka dni temu, w tygodniku "Wprost" został opublikowany nieco uszczypliwy ranking najbardziej ogłupiających programów w polskiej telewizji. Zestawienie zostało stworzone z ocen komisji, w skład której wchodziły miedzy innymi Maria Czubaszek i Karolina Korwin-Piotrowska. Na tej mało pochlebnej liście znalazły się trzy produkcje TVN-u ("Perfekcyjna Pani Domu", "Kuba Wojewódzki" i "Kuchenne rewolucje"), audycje śniadaniowe oraz program Tomasza Lisa.

Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska, na swoim profilu na Facebooku wyznała jednak, że ona sama w ogóle nie głosowała na program Tomasza Lis, za to jej numer 1. nie znalazł się w rankingu. Zdaniem dziennikarki bowiem, na miano najgłupszego programu polskiej telewizji zasługuje "Kocham Cię Polsko!":

Ja na Lisa nie głosowałam. U mnie na miejscu 1 był Kurzajewski i "Kocham Cię Polsko", a nie PPD, ale tego nie wydrukowano...Dziwne.

W kolejnym wpisie, Korwin-Piotrowska wyjaśnia, dlaczego jej typem było "Kocham Cię Polsko!":

to moja argumentacja za "KCP"- we Wprost nie ma, ale tutaj wieszam. Voila!
"1. Maciej Kurzajewski- „Kocham Cie Polsko“- wielokrotnie podejmowałam bezowocne próby zrozumienia tego najgłupszego telewizyjnego programu i fenomenu nażelowanego Kurzajewskiego, który od lat udaje, że jest taki strasznie fajny i super coool gość. Nadal nic. Nie ratują go nawet okulary. Wiem jedno, gdy widzę go w „KCP“ mój patriotyzm wysycha jak rzeka Wisła i czuję się niemal jak Hitler po wysłuchaniu opery Wagnera- mam ochotę natychmiast napaść na Polskę."

Reklama

Zgadzacie się z tą bezlitosną opinią Karoliny Korwin-Piotrowskiej? A może macie coś na obronę programu "Kocham Cię Polsko!"?